Co później z córką "Mściciela z Litwy"?


szok na Litwie. Tamtejszy sąd chce sprezentować córkę Drasiusa Kedysa pod opiekę matki. Kobietę oskarża się o sprzedawanie swojego dziecka pedofilom. trudność nagłośnił Drasius Kedys. gdy organa ścigania nie reagowały, pan postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość i zastrzelił para osoby. Jego córka mieszka w tym momencie z dziadkami. Pod ich domem czuwa gawiedź Litwinów, którzy nie pozwalają wydać dziecka matce.

orkiestra ma już 36 milionów. "Absolutny rekord świata"


rachunek rozliczeniowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pęcznieje z każdą chwilą. Jest nadzwyczaj prawdopodobne, że orkiestra po raz dodatkowy pobije osobisty rekord. rychło po północy uzbierała już mniej więcej 36 milionów złotych.

"Ibra" pokazał klasę na wyraźnie


Zgodnie z planem mistrzowie Hiszpanii zainaugurowali rozgrywki Primera Division. Piłkarze Barcelony nie dali złudzeń Sportingowi Gijon i zaaplikowali gościom trzy bramki, w perfekcyjny podejście odpowiadając na zwycięstwo Realu Madryt.

Rośnie poziom wody; ewakuowano już 181 osób


Z Wyspy Nowakowskiej natomiast z dwóch ulic w Elblągu zagrożonych powodzią ewakuowano 181 osób. Znalazły one nocleg w szkole podstawowej w Gronowie Górnym. Strażacy i wojsko umacniają wały przeciwpowodziowe - poinformowała rzeczniczka wojewody warmińsko-mazurskiego Edyta Wrotek.

Marszałek nie przekonał. Napieralski bez decyzji


Nie mówi tak, nie mówi nie, uprzejmie się uśmiecha i permanentnie nie wyklucza – Grzegorz Napieralski nie zamierza tak bez trudu podarować swojego poparcia w drugiej turze. konferencja z Bronisławem Komorowskim nie było rozstrzygające. – Odpowiem po rozmowach z wyborcami – stwierdził przewodzący SLD.

Papież: karierowiczostwo pokusą w Kościele


Benedykt XVI powiedział na przestrzeni środowej audiencji generalnej w Watykanie, że również zasoby siły roboczej Kościoła nie są wolni od pokusy karierowiczostwa i pragnienia władzy.

Portugalia: Kilkanaście pożarów na północy kraju


Ponad 600 strażaków, 165 wozów strażackich i dziesięć samolotów gaśniczych walczy z kilkunastoma pożarami lasów i zarośli, które wybuchły niejako co więcej w niedzielę nad ranem w różnych miejscach na północy Portugalii: od wybrzeża Atlantyku po prążek górskie Serra de Estrela blisko wschodniej granicy kraju.

Ceny rosną wolniej, a może jeszcze wolniej


Na 2,4 proc. oszacowało Ministerstwo Finansów roczną inflację w kwietniu. Według ekonomistów ceny od kwietnia ubiegłego roku wryty jeszcze mniej, bo o 2,2 proc.

gwiazda folk zagryziona przez kojoty


Wchodząca idol muzyki folk, 19-letnia Taylor Mitchell została zagryziona na kostucha z wykorzystaniem kojoty - podał eksponent parku narodowego w kanadyjskiej Nowej Szkocji. Do tragedii doszło we wtorek w Cape Breton Highlands National Park.

Najbogatszy onegdaj biznesmen Chin skazany na 14 lat


ongiś najbogatszy człowiek w Chinach Huang Guangyu został skazany na 14 lat więzienia zaś grzywnę wysokości 600 mln juanów (88 mln dol.) za korupcję a nielegalne operacje giełdowe i biznesowe - poinformowała dzisiaj agencja Xinhua.

Tusk: zasada postępowania Kaczyńskiego - jurysdykcja jest najważniejsza


Jarosław Kaczyński każdego dnia przebiera się za owieczkę. Wierzę, że dla odzyskania władzy dojrzały jest pojechać na miejsce pochówku Barbary Blidy - mówi Donald Tusk.

Putin otrzymał 200 rolek papieru toaletowego


Ekolodzy podarowali premierowi Rosji Władimirowi Putinowi dwieście rolek papieru toaletowego, protestując naprzeciw ponownemu otwarciu kombinatu celulozowo-papierniczego nad Bajkałem - poinformowała rzeczniczka rosyjskiego Greenpeace'u Maria Musatowa.

"Nie wyjdziemy ze strefy euro"


- W żadnym wypadku Hellada nie opuści strefy euro ani nie ucieknie się do innych form pomocy, takich jak międzynarodowy kieszeń pieniężny - zapowiedział prezes rady ministrów kraju Jeorjos Papandreu. Jednocześnie MFW wysłał do Aten misję mającą poszperać opcja wsparcia w uzdrowieniu finansów Grecji stojącej niemal na skraju bankructwa.

zażywny św. Mikołaj daje zły przykład


religijny Mikołaj ze swoim okrągłym brzuchem, w dodatku przedstawiany od czasu do czasu na kartkach pocztowych z fajką, daje ogromnie zły przypadek dzieciom i rodzicom na całym świecie, a iżby to zmienić Mikołaj powinien przesiąść się z sań na bicykl - takie wnioski zawarł w swoim artykule australijski uczony Nathan Grills.

Piłkarz-gej też może czuć gole


Po raz dalszy władze niemieckiej piłki nożnej opowiedziały się przeciw dyskryminacji piłkarzy homoseksualistów. Szef tamtejszej federacji zapowiedział, że pomoże każdemu zawodnikowi, który zechce ujawnić swoje preferencje seksualne.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.