"To będzie potyczka między PO i PiS, kto kogo do ziemi"


To będzie bój agrarna pomiędzy PO a PiS-em, kto kogo przydusi do ziemi - stwierdził w programie "Kawa na ławę" Ryszard Kalisz z SLD, komentując zbliżające się przesłuchanie Zbigniewa Chlebowskiego zanim komisją hazardową. podług Tadeusza Cymańskiego z PiS, jego partia ma Platformę "na widelcu".

Odwetowy afekt po ostrzale


ponownie niespokojnie w południowej części strefy Gazy. W odpowiedzi na ostrzał rakietowy ze Strefy, afekt z powietrza przeprowadziły izraelskie samoloty.

"Boję się maski mordercy"


- Boje się, że nałożono mi maskę mordercy - wyznała na przestrzeni dramatycznej mowy końcowej 22-letnia Amanda Knox. Amerykańska studentka stanęła zanim sądem podejrzana o brutalne mord swojej koleżanki.

Australia: 28 lat więzienia za terroryzm


Australijski wymiar sprawiedliwości skazał dzień dzisiejszy na kary pozbawienia wolności od 23 do 28 lat pięciu muzułmanów. Oskarżono ich o terroryzm.

Autobus wpadł do morza, 11 ofiar śmiertelnych


Co bynajmniej 11 osób poniosło śmierć a 18 zostało rannych w katastrofie autobusu, do której doszło w piątek w Wenezueli, w prowincji Sucre,

Chuliganowi z zakazem koniec sygnatura


W sobotę wchodzi w trwanie rozporządzenie MSWiA o egzekwowaniu zakazów stadionowych. Zgodnie z nim kibic z taką sankcją musi tylko sygnować kartę ewidencyjną i... hulaj dusza. chociażby i pod stadionem.

Po kłótni z Evrą interweniuje Sarkozy


Awantury i wzajemne oskarżanie się - napięta atmosfera we francuskiej drużynie zaniepokoiła prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego. Poprosił on minister zdrowia Roselyne Bachelot - pod kuratelą której znajduje się sport - by przedłużyła osobisty bytność na mistrzostwach świata w RPA i zapanowała nad sytuacją w piłkarskiej reprezentacji tego kraju.

Policja złapała Ammanna


Dla rywali na skoczni niedościgniony, dla policjantów na drodze - jak najbardziej. dopiero co pieczony as olimpijski wpadł w ręce kanadyjskich stróżów prawa po tym, jak wraz ze swoim rzecznikiem pędził samochodem na konferencję prasową.

Błędy obok identyfikowaniu zwłok Krzysztofa Olewnika


Śledczy z Gdańska oraz klan Olewników szukają dentystów, u których leczył się Krzysztof Olewnik. Wszystko, dlatego, że jak dowiedzieli się dziennikarze TVP INFO i serwisu tvp.info w toku ekshumacji szwagrowie porwanego biznesmena zwrócili uwagę, na pewne różnice w uzębieniu ekshumowanych zwłok.

Policja ściga, ale przeciwność jest


W Polsce odpowiadamy za przywłaszczenie autorstwa, za rozpowszechnianie, a nie za samo ściąganie z Internetu pliku wideo czy muzycznego - powiedziała w programie "24 Godziny" mł. asp. Agnieszka Hamelusz, odnosząc się do problemu piractwa internetowego. Zdaniem nagana muzycznego Roberta Leszczyńskiego powinniśmy płacić za muzykę w Internecie.

Bracia mieli szukać "cząstki Boga", ale zdradzili


Jeden z dwóch mężczyzn aresztowanych w tym tygodniu we Francji i podejrzanych o współpracę z Al-Kaidą był badaczem pracującym w szwajcarskim CERN (Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych) - poinformowały źródła sądowe.

Palikot: Chciałem ileś utrzeć nosa Schetynie


Głosowałem przeciwko Grzegorzowi Schetynie i poprosiłem kilkanaście osób, żeby dodatkowo uprzedni przeciw - przyznał w "Faktach po Faktach" poseł PO Janusz Palikot, mówiąc o kulisach wyboru szefa klubu Platformy. Jak tłumaczył, zrobił to dla "higienicznej niezgody". - Chciałem mu ileś utrzeć nosa - przyznał polityk.

"Urzędnicy MON boją się decyzji. za pośrednictwem PiS"


członek rządu obrony narodowej Bogdan Klich obiecuje zakupy dla polskich wojsk w Afganistanie, ale winą za długotrwałe procedury w pozyskiwaniu sprzętu obarcza PiS. podług szefa MON, poprzedni stopień "wytworzył atmosferę ogólnej podejrzliwości", w takim razie chwilowo urzędnicy boją się podejmowania decyzji.

bukanier za młody, żeby siedzieć


dwaj somalijscy piraci wpadli w ręce Hiszpanów na początku października. chwilowo jeden z nich będzie mógł sumować na łagodną karę. Okazało się, że jest nieletni.

Pytanie o mapy i dokumenty ofiar; "nie znam zapisów czarnych skrzynek"


Jan Pospieszalski zapytał w toku konferencji prasowej Donalda Tuska, który mówił o śledztwie w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu, czy Polska wystąpiła o NATO-wskie mapy terenu. Dziennikarz zapytał także o los dokumentów i laptopów, które mieli niedaleko sobie państwowi urzędnicy i wojskowi, którzy ponieśli śmierć w katastrofie.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.