Radioaktywny uran u 16-latka


Radioaktywne kamienie z czeskiej kopalni uranu i chemikalia do "domowych doświadczeń naukowych" znaleźli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego w mieszkaniu gimnazjalisty z Sieradza. 16-latkowi i jego dostawcy, 48-latkowi z Nysy, grozi do ośmiu lat więzienia.

Policjanci potrącili 16-latkę. Babcia: Na masce ją wlekli


- brzdąc leżała nie tu na pasach, oni kędyś na masce ją wlekli i tam z oddali ja zwalili - opowiada babka 16-latki, którą w Barlinku (woj. zachodniopomorskie) potrącił policyjny radiowóz. dziewka trafiła do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Do potrącenia pieszych doszło oraz w Gryfinie. Tam ranne zostały cztery osoby.

Pobierali zaliczki, ale samochodów nie dostarczali


Co najmniej kilkadziesiąt osób padło ofiarą oszustów, którzy w internecie oferowali samochody z zagranicy. Sprawcy inkasowali kilkutysięczne zaliczki, ale zamówionych samochodów nie sprowadzali.

"Kandydatura Szmajdzińskiego jest "bardzo poważna"


Wiceprzewodnicząca SLD posłanka Jolanta Szymanek-Deresz powiedziała w sobotę w czasie konferencji prasowej w Kielcach, że kandydatura Jerzego Szmajdzińskiego na prezydenta jest "bardzo poważna". Dodała, że tok wyłaniania kandydata Sojuszu jest cały okres dyskutowany i konsultowany na przestrzeni posiedzeń rad wojewódzkich partii.

Synowi ministra sprawiedliwości nie po drodze z sądem


Trzy lata trwają starania wołomińskiego SKOKu o odzyskanie należności od firmy komputerowej, należącej do Krzysztofa Czumy. Na próżno, dlatego że syn ministra sprawiedliwości jak ognia unika sali sądowej. O sprawie pisze "Rzeczpospolita".

ekipa premiera Tuska ratowała się urlopami


"Nasz Dziennik": Rozmaicie są tłumaczone nieobecności czołowych przedstawicieli rządu zaś parlamentu w toku centralnych uroczystości nim Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, w 89. rocznicę Cudu nad Wisłą.

PKW zarejestrowała 13 komitetów wyborczych


Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 13 komitetów w wyborach prezydenckich, a czwórka wezwała do uzupełnienia dokumentów - poinformował dziennikarzy przewodniczący PKW Stefan Jaworski. Sześciu komitetom PKW odmówiła rejestracji.

Usłyszy przygana podwójnego zabójstwa swoich dzieci


Opolska prokuratura wydała zamysł o postawieniu zarzutu podwójnego zabójstwa matce dzieci, które trup po zażyciu leków - ustaliła TVN24. Prokurator pojechał do szpitala, w którym przebywa pierwowzór zmarłego w czwartek 5-latka i zmarłej dwa dni przedtem 9-latki.

IMiGW: Wielka bałwan dociera do Włocławka


fala kulminacyjna dociera do Włocławka później niż się spodziewano. Obniża się liczebność wody na rzekach w województwach południowej Polski. Dramatycznie jest m.in. w okolicach Płocka i w Lubelskiem, dokąd kit przerwała wały. Z tego powodu ewakuowanych jest tam kilka tysięcy osób.

Komercyjne stwierdzanie zgonu, policja zapłaci?


"Dziennik Polski": Od 1 lutego stwierdzanie zgonów jest traktowane jak usługa komercyjna. stąd krakowskie Pogotowie Ratunkowe będzie wystawiać policji rachunki za wezwania do stwierdzenia zgonów - informuje gazeta.

Podano, kiedy w Polsce skończy się zmasowany poryw zimy


dodatkowy poryw zimy w Polsce - opady śniegu, porywisty wiatr i wiążące się z tym zawieje i zamiecie - potrwa w większości kraju wprost przeciwnie do wieczora. Kolejne dni, czwartek i piątek, będą łagodniejsze - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zabili bezdomnego, bo im się nie spodobał


Łódzcy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 59-letniego bezdomnego. Sprawcy siłą pobili mężczyznę, który koczował na klatce schodowej jednego z domów przy ul. Zgierskiej w Łodzi.

"Kaczyński mnie nie uwiódł"


polityk lewicowy średnio starszego pokolenia, czyli Józef Oleksy, przyznaje, że atoli serdecznie mu było usłyszeć te słowa z ust Jarosława Kaczyńskiego, to jednak szef PiS go nie uwiódł. – I spierałbym się z kategorią wiekową – zaznaczył w "Kropce nad I".

nieszczęśliwy wypadek na budowie; robotnik spadł z balkonu


Do tragicznego wypadku doszło pod ręką ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Robotnik pracujący na budowie spadł z balkonu i zginął na miejscu - informuje internetowy serwis lokalnych "Nowin".

gromadny odlot seniorów na Majorkę


"Gazeta Wyborcza": Na tanie zimowe wolne do Hiszpanii zaprasza seniorów rząd w Madrycie.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.