"Będzie ciekawie - poznamy zawiłości radzieckiego wywiadu"


sekretarka Rady Ochrony Pamięci Walki i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik uważa, że dokumenty Rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) dotyczące polityki wewnętrznej i zagranicznej Polski w latach 1935-45 mogą okazać się "bardzo interesujące, ze względu na fakt, że rzucą nowe światło na sposoby działania radzieckich służb specjalnych w tym czasie".

Okrutne metody "dyscyplinowania" ministrantów


Mieszkańcy Kotlisk koło Lwówka Śląskiego twierdzą, że proboszcz stosował przemoc pod swoich ministrantów. Zawiadomili już policję, prokuraturę i biskupa.

Zabity, gdy kupował narkotyki?


listonosz zniknął pospołu z torbą, w której proch 30 tysięcy. kilka dni później znaleziono ciało - najprawdopodobniej zaginionego, ale bez ustanku trwa jego identyfikacja. podług nieoficjalnych informacji Polskiej Agecji Prasowej mężczyznę zabili dilerzy, od których kupował naroktyki. Pieniądze zniknęły. W związku ze sprawą zatrzymano pięć osób.

"Tego lądowania nie powinno być"


- Pilot zrobił więcej niż do niego należało, mając świadomość wagi, podjął się zadania, które było nie do wykonania w tych warunkach. Tego lądowania nie powinno być - mówił w "Faktach po Faktach" płk Piotr Łukaszewicz, wcześniejszy szef oddziału szkolenia Dowództwa Sił Powietrznych. - Przyczyny leżą w Warszawie - dodał, nawiązując do dyskusji, kto odpowiada za casus prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

Pamiętaj, że nasze tanie wycieczki szkolne to jedna z najbardziej atrakcyjnych programów dla dzieci. Wszystkie tanie wycieczki szkolne organizujemy według sprawdzonych od lat schematów. Nasze

tanie wycieczki szkolne

są tanie dlatego, że organizujemy je od lat i ze sprawdzonymi współpracownikami. Żadne inne tanie wycieczki szkolne nie dostarczą swoim uczestnikom takich atrakcji. Sprawdź jakie tanie wycieczki szkolne przygotowaliśmy na najbliższy rok.

Afgańska sensacja raniła czterech Polaków


Kolejni polscy żołnierze w Afganistanie padli ofiarą ataku na konwój. Trzy dni po śmierci kpr. Miłosza Górki paroksyzm bomby zranił czterech Polaków. Ich życiu nie zagraża zagrożenie

Lechistan wojsko marnuje niezbędny i kosztowny sprzęt


Choć nasza wojsko ma sprzęt do transportu rannych żołnierzy, to od lat leży on w magazynach. Dlaczego? - docieka "Rzeczpospolita".

Mężczyzna zmarł na komendzie po wytrzeźwieniu


58-letni mężczyzna zatrzymany do wytrzeźwienia zmarł na Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie - poinformowała w środę policja. Sprawą zajęła się prokuratura.

Sondaż: Polacy co chwila bardziej pesymistyczni


W ciągu ostatniego miesiąca pogorszyły się opinie Polaków na rzecz lokalnych rynków pracy, gospodarki, rozwoju sytuacji w kraju. cokolwiek lepiej oceniamy wszelako talent materialne w gospodarstwach domowych - wynika z sondażu CBOS.

Sensacyjne odkrycie w Polsce; trzeba będzie zmienić podręczniki


Odciski stóp i kości najstarszych czworonożnych zwierząt lądowych odkryli polscy naukowcy, prowadząc wykopaliska w Górach Świętokrzyskich. Wyniki swoich badań publikują na łamach najnowszego numeru prestiżowego tygodnika naukowego "Nature".

naczelny "uwikłanego" departamentu zanim hazardową


Po nad tygodniowej przerwie przypis z komisji śledczej badającej aferę hazardową wracają do przesłuchań. dzień dzisiejszy stanie nim nimi Marek Oleszczuk - pryncypał zlikwidowanego w czasie rządów PiS Departamentu Gier Losowych i Zakładów Wzajemnych w Ministerstwie Finansów.

Komorowski na fali


włączony część premiera Tuska w walce z powodzią i jego ciągła życie w mediach spowodowała prawidłowy rozwój notowań Bronisława Komorowskiego. pretendent PO może zapożyczyć po prezydenturę już w pierwszej turze, czyli 20 czerwca. Takie wnioski wyciąga "Gazeta Wyborcza" ze swojego poniedziałkowego sondażu prezydenckiego.

Palikot: Kaczyński cynicznie wykorzystuje tragedię


delegat PO Janusz Palikot zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu (PiS), że z zimną krwią wykorzystuje w kampanii tragedię smoleńską i tragedię własnej rodziny. Prezes PiS odpowiada, że nie będzie wdawał się w polemiki.

Opole: dziewiczy orzeczenie dla byłego prezydenta


Sąd Okręgowy w Opolu wydał dziewiczy orzeczenie łączny pod skazanego za korupcję b. prezydenta Opola, Leszka Pogana. B. prezydent i późniejszy wojewoda opolski ma spędzić w więzieniu pięć lat.

Pracownik banku groził: zabiorą wam dzieci


pracownik Eurobanku straszył klientów, którzy spóźniali się ze spłatą kredytu - podaje rozgłośnia ZET.

"Rok 2010 zapisze się w szczególny sposób"


Rok 2010 w szczególny sposób zapisze się wyniesieniem na ołtarze Jana Pawła II oraz ks. Jerzego Popiełuszki - powiedział w środę metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz w toku noworocznego spotkania z dziennikarzami.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.