Wysyp kandydatów do zawodu maklera


Do dwóch tegorocznych egzaminów, uprawniających do wykonywania zawodu maklera, przystąpiło aż 817 kandydatów - informuje "Parkiet". W ostatnich latach przenigdy tak wiele osób nie chciało uzyskać licencji w tym zawodzie.

Nadgodziny bez ograniczeń w razie akcji ratunkowej


Stabilnej sytuacji zakładu pracy może grozić nie nic bardziej błędnego niekorzystna sytuacja ekonomiczna. plus nieprzewidziane i nagłe zdarzenia, na które pracodawca nie ma żadnego wpływu, mogą unicestwić schludny tok pracy danej firmy. Do takich zdarzeń należą m.in. różnego rodzaju klęski żywiołowe, np. powodzie czy gwałtowne wichury. W takich przypadkach chlebodawca do obrony zakładu nim siłami natury przypadkiem przyjąć do pracy swoich pracowników.

Dolar traci siły


Wtorek przyniósł upragnione odbicie. Rynek dolara był już tak mocno wykupiony, iż chociażby najmniejszy impuls mógł wyzwolić ten ruch. Inwestorzy znowu uwierzyli w ożywienie o globalnej skali. Problemy Grecji ileś zmalały w ich oczach.

jarmark zaczyna wysiadać pod własnym ciężarem


kurs notowań w środę pokazał, iż na rynku zaczyna brakować nowych impulsów dla podtrzymania rozpoczętego w piątek trendu. Notowania EUR/USD nie zdołały sforsować poziomu nocnego szczytu na 1,5115 i tym samym zbliżyć się do tegorocznego jak już na 1,5144.

Mieszkanie za cenę... prywatnego odrzutowca?


kwatera o powierzchni zaledwie 16 mkw.? Brzmi niewiarygodnie, ale takie lokale są do kupienia w Nowej Hucie w Krakowie i w środek Warszawy. W stolicy Home agent znalazł też ofertę najmniejszego "apartamentu", kto ma zaledwie... 24,3 mkw. Najtańsze apartament w dużym mieście można kupić w Katowicach - wartość ofertowa to 73 tys. zł. Najstarszy knajpa - z 1500 r. - jest demonstrowany na sprzedaż w Krakowie.

dolar zyskuje blisko lepszych danych


Wtorek należał do dolara. Amerykańska waluta zyskiwała na sile względem swych konkurentów. Indeksy giełdowe obniżyły swoją wartość. Opublikowane dane makroekonomiczne, jakkolwiek dobre, nie zmniejszyły awersji do ryzyka.

Bezrobotni biorą stypendium i jednocześnie dorabiają


Bezrobotni, także ci, którzy otrzymują zasiłek, w tym samym czasie nielegalnie pracują. Kontrole Państwowej Inspekcji Pracy pokazują niemniej jednak tylko niewielką skalę tego zjawiska.

Emerytalna propozycja wicepremiera Pawlaka


Składka do ZUS lecz wciąż 120 zł, niska emerytura, ale za to większe zarobki - referendum na ten materia chce przeprowadzić wicepremier Waldemar Pawlak, a informuje o tym "Gazeta Wyborcza".

UBS podniósł rekomendację dla Pekao do "kupuj" z "neutralnie"


UBS podniósł rekomendację dla Banku Pekao SA do "kupuj" z "neutralnie" - poinformował we wtorek Bloomberg.

Włochy: kumulacja w Superenalotto przekroczyła 80 milionów euro


80 milionów 200 tysięcy euro - tyle wynosi kolejna, najwyższa chwilowo na świecie kumulacja we włoskiej grze liczbowej Superenalotto zanim sobotnim losowaniem. Główna zwycięstwo osiągnęła taki pułap ledwo dwa miesiące po tym, gdy we Włoszech ktoś wygrał rekordową sumę 148 milionów euro.

Wejście w życie ustawy o świadczeniu usług


Dnia 10 kwietnia 2010 r. weszła w życie rozporządzenie z dnia 4 marca 2010 r. o świadczeniu usług na kraina Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 47 poz. 278, w dalszym ciągu „ustawa”). Akt ten ma na celu wdrożenie przepisów dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 12 grudnia 2006 r. dotyczącej usług na rynku wewnętrznym (dalej „dyrektywa”).

Euro trzyma się półtora dolara


Euro od kilku dni trzyma się psychologicznej ceny 1,5 dolara. Tak mocna unijna waluta nie byłą od powyżej 14 miesięcy. Osłabienie dolara niepokoi jednak europejskich partnerów handlowych USA, bo utrudnia im wywóz towarów na jankeski rynek.

Natixis podwyższył cenę docelową dla MOL-a do 13.200 forintów


Analitycy francuskiego banku Natixis podwyższyli cenę docelową dla akcji MOL-a do 13.200 forintów z 12.800 forintów.

Bliska najście stacji paliwowych


Paliwowe stacje wzbogacą ofertę o usługi hotelowe - zapowiada "Puls Biznesu". Statoil, BP, Shell, Orlen i Lotos szykują noclegową ofensywę. głównie przy autostradach.

Grecja/Premier wzywa do zaciskania pasa z przeciwnej strony skutkom korupcji


premier Grecji, socjalista Jeorjos Papandreu wezwał w czwartek Greków do zaciskania pasa wobec skutków kryzysu, w jakim znalazł się brzeżek z racji korupcji, klientelizmu i marnotrawstwa. Zaapelował, by skończyć z klientelizmem i uzdrowić kapitał publiczne.

znalezionych: 27504, strona 1 z 1834
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.