Ponad 84 mld euro straciły w ostatnim roku sieci handlowe w związku z kradzieżami


Światowy komunikat o Kradzieży w Handlu Detalicznym (Global Retail Theft Barometer, GRTB) został ustawiony z wykorzystaniem brytyjski instytut Centre for Retail Research, na zarządzenie firmy Checkpoint Systems, Inc — międzynarodowego producenta i dostawcy rozwiązań dla handlu detalicznego z zakresu ochrony, identyfikacji i prezentacji produktów. Do badania przystąpiły firmy z 41 krajów na pięciu kontynentach. Odpowiedzi udzieliło 1069 sieci handlowych o łącznych obrotach na poziomie 822,8 mld USD. Raport...

podaż Budimeksu najlepsza


Zakończył się przetarg na budowę i doprojektowanie drugiego terminala lotniska pasażerskiego w Gdańsku. komitet przetargowa uznała, że najkorzystniejszą ofertę złożył Budimex.

PIP: 2,3 tys. kontroli na budowach - mandaty na kwotę 1,2 mln zł


1,3 tys. decyzji nakazujących wstrzymanie prac ze względu na bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia pracowników oraz 1,1 tys. mandatów na kwotę 1,2 mln zł - to konsekwencja działań inspektorów pracy, którzy od 22 marca do 30 kwietnia przeprowadzili 2,3 tys. kontroli na budowach w całym kraju.

WTO ruling on Japan complaint goes too far


A new World Trade Organization ruling against a U.S. method of calculating anti-dumping duties seems to go beyond the scope of the WTO pact, a spokeswoman for the U.S. Trade Representative's office said on Tuesday.

Opłacalne mistrzostwa


organizacja mistrzostw Europy 2012 bardzo się Polsce opłaci - wynika z badań ekonomistów o wpływie Euro na naszą gospodarkę, które przytacza "Gazeta Wyborcza".

Dane z rynku pracy USA wsparły eurodolara


W czasie dzisiejszej sesji na zagranicznym rynku walutowym mogliśmy śledzić systematyczną zwyżkę notowań EUR/USD z poziomu 1,4700 aż w okolice 1,4850. Wsparciem dla eurodolara ceremonialny się dane, jakie napłynęły dzień dzisiejszy z amerykańskiego rynku pracy.

Czy Kubica skusi sponsorów?


stary Renault zachęca polskie firmy do sponsorowania Formuły 1. A te są ostrożne, bo Polacy przestali oglądać wyścigi, twierdzi "Puls Biznesu".

PLL LOT przygotowuje doniesienie o stratach z powodu odwołanych rejsów


Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowują dowód z szacunkami strat poniesionych przez spółkę w powodu odwołanych od piątku rejsów - poinformował reprezentant LOT Jacek Balcer. Według ekspertki ds. transportu, straty mogą być liczone w milionach.

Uwaga, kawa ze szkłem!


firma Nestle Lechistan wycofuje z rynku niektóre kawy rozpuszczalne - informuje węzłowy Inspektorat Sanitarny. W niektórych słoikach, które znalazły się w sklepach, nie licząc samej kawy mogą znajdować się... drobinki szkła.

Żałoba w polskich mediach


Zmienione ramówki w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych, specjalne wydania gazet, czarno-białe portale internetowe - w polskich mediach żałoba trwa od momentu pojawienia się pierwszych infomacji o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.

Sprzedaż grupy Makarony Polskie wzrosła o 30% r/r do ok. 86 mln zł w I-IX 2009 r.


Sprzedaż produktów grupy Makarony Polskie wzrosła o 30% do około 86 mln zł w okresie styczeń-wrzesień 2009 roku wobec 66 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej, poinformowała spółka w komunikacie w piątek.

naczelny NBP spodziewa się nasilenia presji aprecjacyjnej kursu PLN


pryncypał NBP Sławomir Skrzypek spodziewa się nasilenia presji aprecjacyjnej kursu złotego, możliwa jest również większa bezruch polskiej waluty - wynika z wypowiedzi cytowanej za pośrednictwem brama NBPnews.

RWE nie jest zainteresowane Eneą


Niemiecki koncern RWE, kto jesienią rozważał złożenie oferty na kupno Enei, obecnie nie ma planów udziału w ponownym przetargu na zakup akcji poznańskiej spółki - poinformował dziennikarzy w pierwszy dzień tygodnia stary RWE Polska Filip Thone.

Rozwiązali trudność z Dreamlinerem. I znaleźli dalszy


Dreamliner non stop uziemiony. jednak legendarna już urządzenie mechaniczne miała być gotowa dwa lata temu, inżynierowie Boeinga natrafiają na coraz to to nowe problemy techniczne, które nie pozwalają się jej wzbić się w powietrze. Największą usterkę, co prawda tylko naprawiono, ale w sąsiedztwie okazji wykryto kolejną, mniejszą. niedaleko to Dreamliner ma pobiec jeszcze w tym roku.

Marża brutto na sprzedaży Asseco Poland wzrosła w I poł. 2009 r. do 35,1%


Wskaźniki rentowności grupy Asseco Poland w I połowie 2009 r. kształtowały się na poziomie zbliżonym do analogicznego okresu poprzedniego roku, poinformował zarząd w komentarzu do wyników. Marża brutto na sprzedaży wzrosła dzięki większemu udziałowi usług własnych w przychodach.

znalezionych: 27504, strona 1 z 1834
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.