muzyk Mötley Crüe wspomaga Murderdolls


Mick Mars zagra gościnnie na nowej płycie zespołu Murderdolls. Longplay zatytułowany "Women and Children Last" ma ukazać się latem.

O.S.T.R wystąpi w Holandii


polski Hip-Hop raz jeszcze zagości w Holandii. 28 listopada O.S.T.R. wystrąpi w Den Haag (Hadze).

"Naznaczony": Borys Szyc kolejnym bohaterem z rysami na charakterze?


Już w środę, 21 października, gościnnie pojawią się kolejne gwiazdy w serialu "Naznaczony". Tym jak jeden mąż fani serialu będą mogli podziwiać: Borysa Szyca, Ilonę Ostrowską oraz Andrzeja Zielińskiego.

Aktorski cztery konspiruje u Roberta Redforda


Tom Wilkinson, Evan Rachel Wood, Kevin Kline i Alexis Bledel zagrają u boku Robin Wright Penn i Jamesa McAvoya w dramacie "The Conspirator".

Złote Kaczki na energicznie w TVP


W środę, 18 listopada, o godz. 21.20 i 22.15 telewizyjna Jedynka przeprowadzi transmisję z gali wręczenia nagród tygodnika "Film" - Złote Kaczki 2009. Uroczystość odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie, a gospodarzami wieczoru będą Grażyna Torbicka i Paweł Królikowski.

Everything Is Made In China powraca do lokalny


powstawanie Everything Is Made In China zapowiedziała polską trasę koncertową.

Varius Manx: Wokalistka się jąka!


Varius Manx po czterech latach wraca na scenę z nową wokalistką. Nową solistą grupy jest Anna Józefina Lubieniecka, która zadebiutowała z zespołem w toku gali z okazji 20. urodzin radia RMF FM.

szeroki koncert "Nowe dźwięk Republiki"


Grupy Raz Dwa Trzy, Agressiva 69 oraz Gaba kłębek i Maleńczuk wystąpią na koncercie Nowe brzmienie Republiki. W piątek, 23 kwietnia 2010 we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych muzycy przedstawią własne adaptacje największych przebojów Republiki.

Znamy datę premiery albumu Ushera


W poniedziałek, 12 kwietnia ukaże się nowa płyta Ushera zatytułowana "'Raymond V Raymond".

100 ofiar pożaru. Milionowe odszkodowania


Poszkodowani tudzież spadkobiercy ofiar pożaru, kto wybuchł w trakcie koncertu zespołu Great White, otrzymają milionowe odszkodowania.

Piekło splin


indywidualny przegląd prasy zagranicznej

Nowa krążek Hendrixa w marcu!


Czterdzieści lat po śmierci gitarzysty wszech czasów, Jimiego Hendrixa, do sklepów trafi jego 11. płyta.

Rockman będzie proszek operację


wybitny z Black Sabbath gitarzysta Tony Iommi przejdzie operację dłoni.

Aerosmith: Reaktywacja Tylera?


Sytuacja w Aerosmith zmienia się jak w kalejdoskopie. Steven Tyler, jaki wcześniej nie odpowiadał na telefony kolegów, fuksem pojawił się na koncercie zespołu.

Kingsley ponownie u Scorsese


Ben Kingsley wyjawił ostatnio, że już niebawem raz jeszcze wystąpi u Martina Scorsese.

znalezionych: 14598, strona 1 z 974
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.