Słabnąca zyskowność najmu mieszkań


Nie wypada było leniwie czekać na efekt wysypu nowych mieszkań wystawionych do wynajęcia w serwisach internetowych. zyskowność najmu spadła w maju do 4,33 proc. z 4,54 proc. miesiąc wcześniej.

Niewielkie zmiany, charakter ten sam


O godzinie 18:14 bieg USD/PLN testował poziom 2,8723 zł, a EUR/PLN 4,2557 zł przy poprawnie 2,8860 zł i 4,2530 zł w piątek pod basta dnia.

Trudniej o dotację na e-biznes


Nowe kryteria merytoryczne obligatoryjne związane są z przedstawionym w projekcie modelem biznesowym i dotyczą powodzenia rynkowego, trwałości natomiast rentowności wdrażanej e-usługi.

Eksperci: własny rozwój ekonomiczny nie jest zagrożony


Polscy ekonomiści zachowują różowe okulary w obliczu greckiego kryzysu finansowego. Uważają, że nie ma obowiązek on wpłynąć negatywnie na tok stopniowego wychodzenia z recesji państw Europy zachodniej. również powolny wzrost oszczędny własny nie jest podług nich zagrożony.

Nerwowo na rynku złota


We wtorek, 4 maja cena złota osiągnęła stan 1186 dolarów za uncję. Już dzień nadal przy użyciu sekunda spadła o 30 dolarów, inaczej o 2,5 proc.

powyżej połowa komputerów jest zainfekowana


25 milionów nowych odmian złośliwego oprogramowania rocznie, alias więcej niż totalnie przez poprzednie 20 lat. Błyskawiczna promocja szkodliwych programów atakujących urządzenia przenośne, które atakują komputery równie często jak szkodniki z internetu i 150 milionów dolarów wyłudzonych przez twórców fałszywych i złośliwych programów antywirusowych.

Rodzina na Swoim nader popularna w województwie opolskim, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim


Wzrosty cen metra kw. mieszkań ustalone dla programu klan na Swoim na czwarty kwartał natomiast spadek cen nieruchomości oferowanych dzięki deweloperów, tak aby przynajmniej część inwestycji mogła posługiwać się z dofinansowania do proporcja - dają efekty.

Opóźnienia w budowie dróg na Euro 2012


Z informacji, do jakich dotarło radiostacja RMF FM wynika, że rządowi nie uda się spełnić w całości planu budowy dróg poprzednio Euro 2012. Na niechybnie nie zdążą powstać na okres odcinki tras S 5 Grudziądz-Poznań-Wrocław natomiast S 7 - Gdańsk-Warszawa.

Napięta sytuacja pomiędzy Seulem a Phenianem


Władze Korei Północnej ostro zareagowały na oskarżenie o zatopienie południowokoreańskiego okrętu Cheonan, jakie wysunął pod jej adresem Seul. Phenian grozi zerwaniem wszystkich porozumień z Koreą Południową i uważa, że dąży ona do wojny.

Alior bank liderem kredytów gotówkowych


W rankingu maksymalnej kwoty kredytu gotówkowego oferowanej przez banki liderem jest chwilowo Alior Bank.

Złotówka odbija się


pierwszy dzień tygodnia przyniósł silne odstresowanie zeszłotygodniowej przeceny złotego. równie jak w przypadku innych rynków, impulsem do tego były podjęte w weekend decyzje zmierzające do ustabilizowania sytuacji w krajach Strefy Euro, mających problemy z zadłużeniem.

Ryba oskarża


Piotr Ryba, który został delikwent w sprawie afery gruntowej, teraz sam oskarża. przed komisją śledczą powiedział, iż nakłaniano go do zeznań, które obciążyłyby Andrzeja Leppera. Zarzucił również CBA, że jeden z agentów groził mu śmiercią.

UE nakłania Polskę do Pacjentów bez granic


Brukseli zależy na tym by Rzeczpospolita Polska zmieniła zdanie w sprawie unijnej dyrektywy Pacjenci bez granic . W pierwszy dzień tygodnia do Warszawy przyjedzie szwedzki członek rządu zdrowia Goran Hagglund.

Dochodzenie ws. przyczyn katastrofy Tu-154 w USA


Od wtorku w USA przebywa polski specjalista militarny jak jeden mąż z przedstawicielem rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego. Celem ich wizyty jest eksperyment przyczyn katastrofy prezydenckiego samolotu.

Kolejne demonstracje w Grecji


W sobotę tysiące Greków wyszło na ulice protestując przeciw planowanym cięciom w budżecie.

znalezionych: 2583, strona 1 z 173
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.