Muzyka od prezydenta


Z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości prezydent Lech Kaczyński, na swojej oficjalnej stronie internetowej, umieścił płytę zawierającą pieśni patriotyczne.

Sejm poparł SOFA


Większością głosów 374 za do 34 wbrew niższa izba parlamentu zaaprobował podpisane w grudniu 2009 r. umowa SOFA (Status of Forces Agreement).

Anoreksja gospodarcza na Ukrainie


Tak jest dozwolone by określić tegoroczną sytuację w gospodarce ukraińskiej. Potwierdzają to jednoznacznie wyniki pierwszego półrocza i dostępne częściowo dane za trzy kwartały.

Czy polskie firmy wrócą do Iraku?


Powojenna odbudowa Iraku miała być trampoliną polskiej gospodarki. kiedy 7 lat temu polscy żołnierze odlatywali do Zatoki Perskiej, politycy mamili opinię publiczną, przeciwną udziałowi naszych wojsk w konflikcie, wizją wielomiliardowych kontraktów, nowych miejsc pracy i petrodolarowymi zyskami z eksploatacji irackich pól naftowych.

termin prawyborów w PO wiadomy


PO przedstawiło harmonogram prawyborów. Odpowiedzialna za ich wykonanie jest Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Topnieje rynek kart kredytowych


W ostatnim kwartale zeszłego roku w większości banków ubyło kart kredytowych. O 10 i więcej odsetki skurczyły się wachlarze kart w Pekao, BPH a Kredyt Banku.

Napięta sytuacja pośrodku Seulem a Phenianem


Władze Korei Północnej ostro zareagowały na przypisanie winy o zatopienie południowokoreańskiego okrętu Cheonan, jakie wysunął pod jej adresem Seul. Phenian grozi zerwaniem wszystkich porozumień z Koreą Południową i uważa, że dąży ona do wojny.

Vaio Z: dwie karty graficzne, cztery dyski oraz Full HD


Vaio Z to ciekawy laptop ze stajni Sony. Został on wyposażony w aż dubel karty graficzne i do 4 dysków SSD. Dyski SSD są łączone w pobliżu pomocy RAID 0. Ich maksymalna pojemność to 256 GB.

Tymoszenko startuje z kampanią


Na kijowskim placu Niepodległości, w iście amerykańskim stylu, kampanię wyborczą rozpoczęła Julia Tymoszenko. Została on oficjalnym kandydatem partii Batkiwszczyna w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Interfax przeprasza Sikorskiego


W minionym tygodniu, w ciągu pobytu Sikorskiego w USA, agencja Interfax relacjonowała jedno z jego wystąpień. Jak się okazało przedstawicielstwo przypisała Sikorskiemu słowa, których nie wypowiedział.

Andrzej Gut-Mostowy najbogatszym posłem


W sumie notatka w gotówce zgromadzili 52 mln zł. Ale mają też nad 106 mln złotych kredytów. Najbogatsi, są posłowie Platformy Obywatelskiej. Ale też właśnie oni mają do spłacenia największe kredyty i pożyczki.

Pomoc z Unii zależeć będzie od wysokości strat


Kraj nad Wisłą może utrzymywać się pomoc z Europejskiego Funduszu Solidarności przekraczającą 100 mln euro, jeśli straty spowodowane za pomocą powódź zostaną oszacowane na wyższe niż 3 mld euro. dzień dzisiejszy w sejmie przemawiał Janusz Lewandowski, unijny komisarz ds. budżetu.

W Żarnowcu insurekcja pierwsza elektrownia atomowa w Polsce


Po wielu latach dyskusji i zmian koncepcji, dotyczącej polskiej energetyki jądrowej, wreszcie zaczyna się dziać coś konkretnego. Rozstrzygnięta została kwestia lokalizacji elektrowni.

Ślepe ograniczanie deficytu


na bank istnieje konieczność optymalizacji wydatków i przeciwdziałania niekontrolowanemu narastaniu długu, a dlatego problemowi, z którym zmierza się obecnie tożsamy świat.

Kaczyński zdobywa metropolie


Jak pokazały wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich, pierwszeństwo wyborców z dużych miast zmieniły się na pożytek PiS. wedle obiegowych opinii to platforma zwyciężała w metropoliach. Nie tym razem. Jarosław Kaczyński zdobył bowiem poparcie w kilku dużych ośrodkach miejskich, a Bronisław Komorowski - stracił.

znalezionych: 2583, strona 1 z 173
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.