Komorowski: pełne protegowanie dla... Kaczyńskiego


bilon przejęzyczenia, a przypuszczalnie brzemienna w skutkach freudowska pomyłka? Niemałą wpadkę zaliczył w Radiu ZET marszałek Sejmu. Bronisław Komorowski zapewnił, że na pełne zalecenie PO w wyborach prezydenckich mógłby liczyć... naczelny PiS Jarosław Kaczyński.

Po tragicznej śmierci szefa BBN Aleksandra Szczygły do jego mieszkania weszło na prośbę rodziny zmarłego kilkoro przyjaciół. komputer przenośny ministra, o którego zaginięciu informowały media, był intymny - oświadczyło BBN. premier Rosji Władimir Putin ostrzegł w niedzielę Unię Europejską, że znów mogą napłynąć problemy z tranzytem rosyjskiego gazu ziemnego przy użyciu obszar Ukrainy. wedle szefa rosyjskiego rządu, Kijów przypuszczalnie dysponować trudności z zapłatą za rosyjskie błękitne paliwo. ogół to - zdaniem Putina - jest winą prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki. Próba lądowania była owszem jedna - oświadczyła przełożona rosyjskiej Międzyregionalnej Komisji Lotniczej, Tatiana Adodina. Jednoznacznie odrzuciła w ten droga wcześniejsze doniesienia, że prezydencki Tu-154 podchodził do lądowanie trzy, lub poniekąd cztery razy. W smoleńskiej katastrofie zginęło 96 osób. W czwartek do Polski trafiła jedna z trzech czarnych skrzynek.Jedna postać trafiła do szpitala w poniedziałek wieczorem po wybuchu gazu w budynku socjalnym w Kielcach. Kolejne dwójka osoby lekko ranne zostały opatrzone na miejscu i jak jeden mąż sześcioma pozostałymi mieszkańcami domu ewakuowane. Ella Rose Corby, 16-letnia uczennica, której nagie zdjęcie ukazało się na okładce australijskiego magazynu dotyczącego surfowania "Stab", jest prześladowana za pośrednictwem swoich rówieśników - informuje "Daily Mail". na przestrzeni Euro 2012 gniazdo Polskiego Związku Piłki Nożnej nie będzie się zawierać znaczenie na powstającym Stadionie Narodowym. W piątek wierchuszka związku zdecydował o kupnie działki w innym miejscu Warszawy, w pobliżu al. Wilanowskiej. Część wydatków na budowę ma wyłożyć UEFA.

Serbia, wnioskując do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości o opinię w sprawie zgodności z prawem deklaracji o niepodległości Kosowa, sprawiła, że troszkę państw uznało niezawisłość tej serbskiej prowincji - oświadczył pryncypał MSZ Serbii Vuk Jeremić.

Dwadzieścia osób zostało rannych w nocy z wtorku na środę w wyniku wybuchu w pięciokondygnacyjnym domu w zabytkowym centrum Liege, na wschodzie Belgii. Dom zawalił się parę godzin po eksplozji. Z ruin budynku strażacy usiłują wyłożyć uwięzione osoby. wspaniały skinienie piłkarzy angielskiego Wigan. Po kompromitującej porażce z londyńskim Tottenhamem 1:9, zawodnicy postanowili oddać kibicom za bilety. Do stolicy Anglii wybrało się 700 sympatyków Wigan i jak obliczył Eurosport, piłkarze są teraz winni sympatykom 15 tysięcy funtów.

Premier Donald Tusk chce, iżby kobiety miały pierwsze miejsca na połowie list PO w wyborach do Sejmu. Mężczyźni w Platformie są w szoku - czytamy w "Gazecie Wyborczej". - Nie będę brał emerytury byłego prezydenta. Zadowolę się wojskową, co więcej obniżoną - mówi Wojciech Jaruzelski. Były prezydent w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Konradem Piaseckim twierdzi, że nie będzie uciekał zanim konsekwencjami nowego prawa odbierającego byłym esbekom wysokie emerytury. premier Donald Tusk zapowiedział, że PO zaproponuje taką zmianę konstytucji, by pełną odpowiedzialność za władzę wykonawczą ponosił "gabinet, wspomagany przez gros parlamentarną". wedle propozycji PO, w kolejnych wyborach prezydent miałby być wybierany za pomocą zgromadzenie Narodowe.Średnio raz dziennie dochodzi na całym świecie do ataku piratów na statek - wynika ze statystyk prowadzonych dzięki Organizację Narodów Zjednoczonych. Prezydent Lech Kaczyński i premier Donald Tusk ustalili wspólną strategię na obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej - pisze "Dziennik". Od 1 września PKP Intercity wycofuje z rozkładów jazdy ciągota "Bystrzyca" z Lublina do Wrocławia - jeden z dwóch bezpośrednich pociągów, którym studenci z Skarżyska Kamiennej jeżdżą na opolskie i wrocławskie uczelnie.

"Ofiary wypadków drogowych nie mogą cię ostrzec"


- Ofiary wypadków drogowych. Nie widzisz ich. Nie mogą cię ostrzec - to hasło organizowanej z wykorzystaniem policję, kolejnej akcji w ramach kampanii społecznej "Użyj wyobraźni". Tym społem problemem, na kto organizatorzy chcą podarować uwagę, jest bezpieczeństwo pieszych na drogach. Jest nowy spot reklamowy - jak poprzednie - kontrowersyjny.

Najbogatsi Brytyjczycy oddadzą pół pensji


Od wtorku, wraz z początkiem nowego roku obrachunkowego, w Wielkiej Brytanii weszła w bytowanie nowa 50-procentowa kurs wymiany podatku PIT. Zapłacą ją osoby, które zarabiają ponad 150 tys. funtów rocznie, czyli nieomalże 300 tys. najlepiej opłacanych ludzi w kraju.

Katyń symbolem pojednania


"Kraj między przekleństwem, a zmianami" - tak o polsko-rosyjskiej historii pisze belgijski diariusz "Le Soir". periodyk uważa, że Katyń - do tej pory symbol złych stosunków polsko-rosyjskich - stał się w ostatnich dniach symbolem pojednania.

Kto zabił ochroniarza Kadyrowa?


według austriackich mediów, inkwizycja w sprawie zabójstwa byłego ochroniarza prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa ujawniło powiązania między podejrzanym o morderstwo a doradcą czeczeńskiego przywódcy. 27-letni Umar Izraiłow został zastrzelony na ulicy 13 stycznia 2009 roku.

90 zł za kilometr; " to rozbój w biały dzień!"


Pan Piotr trafił na wyjątkowo drogą firmę przewozową. fortel miała dwa i pół kilometra i trwała około 15 minut. - Spieszyłem się i nie zapytałem o cenę - tłumaczy mężczyzna. Taksówkarz zażądał zapłaty w wysokości… 160 złotych.

PiS chce uchwały Sejmu ws. 17 września 1939


PiS chce, aby Sejm przyjął na najbliższym posiedzeniu uchwałę w sprawie upamiętnienia rocznicy najazdu Związku Radzieckiego na Polskę - poinformował reprezentant klubu PiS Mariusz Błaszczak. Podkreślił, że ma ona być podobnym prawdę o tym, co się stało 17 września 1939 roku.

Ojciec i syn utonęli w szkockim jeziorze


Do olbrzymiej tragedii doszło na szkockim jeziorze Maree w prowincji zachodni Ross. Podczas wyprawy na kajaku utopili się ojczulek z synem - podaje "Sky News".

20 lat temu Tadeusz Mazowiecki został premierem


dziś przypada 20. rocznica powołania z wykorzystaniem sejm na stołek prezesa Rady Ministrów Tadeusza Mazowieckiego - pierwszego niekomunistycznego premiera lokalny od czasu zakończenia II wojny światowej.

Czechy: Górnik z własny zginął w kopalni


43-letni górnik z polski zginął w nocy z poniedziałku na wtorek w należącej do czeskiego koncernu węglowego OKD kopalni "Karvina" w czeskiej Karwinie - poinformował eksponent firmy Vladislav Sobol.

Koniec Farfała w TVP już w poniedziałek?


dużo wskazuje na to, że dni Piotra Farfała na fotelu p.o. prezesa TVP są już policzone. W pierwszy dzień tygodnia minister skarbu powoła swoich przedstawicieli w radach nadzorczych mediów publicznych. To jeden z warunków by rady mogły wybrać nowych prezesów.

Donald Tusk znalazł sposób na Schetynę


"Rzeczpospolita": Zdaniem informatorów "Rzeczpospolitej" z kręgów władz PO, Donald Tusk znalazł sposób na brak Grzegorza Schetyny kompetencji decyzyjnych w partii, nie ryzykując blisko tym rozłamu w ugrupowaniu.

"Okrągły stół" w sprawie służby zdrowia


Grzegorz Napieralski, Jarosław Kaczyński, Waldemar Pawlak i członek rządu zdrowia Ewa kopacz uczestniczyli w spotkaniu w sprawie sytuacji w służbie zdrowia.

Meksyk w piętnaście minut zbił Francję i rozdaje karty w grupie


Po mistrzach świata z 1998 roku został lecz wciąż chłód - w Polokwane Francja przegrała z Meksykiem 0:2 i jest jedną nogą za mundialową burtą. Meksyk z kolei kontroluje sytuację - wystarczy, że w ostatniej serii zagra "na remis" z Urugwajem i pospołu z "Urusami" wchodzi do 1/8 finału.

Wypadek polskiego turysty w Bułgarii


krajowy globtroter najprawdopodobniej utonął w poniedziałek w morzu w Warnie, w Bułgarii - poinformowała filia BTA, powołując się na źródła medyczne.

Piękna Julia złagodzi napięcia?


1 września w Polsce będzie dla Władimira Putina nie przeciwnie okazją do złożenia hołdu polskim ofiarom II wojny światowej. wedle służby prasowej rządu Ukrainy, będzie to też okazja do spotkania z szef rządu Ukrainy Julią Tymoszenko.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.