Radwańska: ktokolwiek ma swoją zmorę


około trzy miesiące po operacji prawej dłoni Agnieszka Radwańska coraz to rzadziej narzeka na uciążliwości związane z tym leczeniem. blizna taktownie się goi, a tenisistka z Krakowa wróciła do normalnego cyklu startów.

Trzykrotnemu zwycięzcy Pro Touru w Warszawie, jednemu z najlepszych tenisistów stołowych na świecie Niemcowi Timo Bollowi na turnieju w stolicy lokalny nie będzie towarzyszył wieloletni trener Richard Prause. Powodem jest mroczny żniwiarz osoby z jego rodziny. Organizacje obrony praw człowieka zaapelowały do prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy, by zwracał większą uwagę na ochronę cywilów w Afganistanie. Słynący z oryginalnych wypowiedzi szef rządu italianiec zaskoczył po raz kolejny, tym wraz z wykorzystaniem przypadek. w czasie konferencji prasowej w Rzymie przytrafił mu się nadzwyczaj wnikliwy lapsus - Berlusconi powiedział, że wydał 200 mln euro na "doradców i sędziów".amerykański Boeing zaproponował - by nie męczyć Rosji - że być może zbudować "przenośną" tarczę antyrakietową. Czeski MSZ uważa jednak, że mobilna wersja systemu nie przypadkiem egzystować bez stałych elementów, w tym radaru na terenie Czech. eksponent Polski Arsen Kasabijew zdobył złoty order w kategorii 94 kg w rozgrywanych w Mińsku mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Uzyskał efekt 392 kg w dwuboju. Od czasu wykrycia wirusa tzw. świńskiej grypy, zmarło na niego z grubsza 8 tys. osób - poinformowała Światowa organizacja Zdrowia (WHO). Poinformowano również, że w ciągu ostatniego tygodnia wzrosła ilość zgonów na A/H1N1 - aż o 85 proc.

związek Europejska ma się czym chwalić, ale i czego wstydzić. Z danych przedstawionych w Parlamencie Europejskim wynika, że zwykły unijny obywatel spożywa na rok 11 litrów czystego alkoholu. To 2,5-krotnie więcej niż pozostałość mieszkańców świata.

wierchuszka SATS, największej w Skandynawii sieci klubów fitness, zdecydował o zamknięciu solariów we wszystkich swoich centrach. decyzja ma alians z raportem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), z którego wynika, że sztuczne opalanie jest bardziej rakotwórcze niż przedtem sądzono. Pięciu marszałków wschodnich województw otworzyło w Brukseli Dom własny Wschodniej, dzięki któremu chcą pogłębić współpracę i koordynację działań regionów: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego na scenie europejskiej.

iżby wygrać wojnę, naszych żołnierzy w Afganistanie musi być więcej, twierdzą amerykańscy generałowie. "New York Times" pisze, że wojskowi narzekali na nieobecność żołnierzy w czasie spotkań ze specjalnym wysłannikiem administracji USA Richardem Holbrooke'iem. Jedenastu pracowników zaginęło po eksplozji na platformie wiertniczej w Stanach Zjednoczonych. Akcję poszukiwawczą prowadzą statki i śmigłowce Straży Przybrzeżnej. przedtem piłkarskimi mistrzostwami Europy 2012 we Lwowie powstaną czwórka tzw. strefy kibiców, ale tylko jedna z nich, na Prospekcie Wolności w ognisko miasta, będzie miała oficjalny status i autoryzację UEFA - poinformował Oleg Zasadny z lwowskiej Rady Miasta.Hokeiści Kanady zdeklasowali reprezentację Rosji w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego, wygrywając 7-3. Poziom gry i determinacja, jaką zaprezentowali w tym meczu, drugi raz stawia ich na pierwszym miejscu w gronie kandydatów do złotego medalu igrzysk w Vancouver. Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew po wpisaniu się do księgi kondolencyjnej w ambasadzie RP w Moskwie przekazał wyrazy współczucia w związku z tragedią pod Smoleńskiem. W tym roku rozegrany zostanie VIII diariusz Huberta Wagnera. Miejscem rywalizacji będzie hala "Łuczniczki" w Bydgoszczy (20-22 sierpnia), a jej okrasą listwa reprezentacji Brazylii.

napój alkoholowy łączą Tuska z Obamą


"Politykiem roku" w Polsce jest Donald Tusk, wynika z sondażu CBOS. Z "politykiem roku" w skali międzynarodowej, Barackiem Obamą, łączy go ta sama wielkość głosów poparcia - 13 proc.

Lechistan największym przyjacielem Ukrainy - sondaż


w największym stopniu przyjaznym wobec Ukrainy państwem jest Lechistan - wynika z opublikowanych w Kijowie rezultatów sondażu pracowni socjologicznej "IFAK Ukraine".

Zieliński: To może być kluczowe zwycięstwo


W meczu 27 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy we Wrocławiu Lech wygrał ze Śląskiem 3-0. W stolicy Dolnego Śląska klasą samą dla siebie był Robert Lewandowski, jaki zdobył dwójka bramki. Tym samym umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców naszej ligi. Jedno raz dołożył Serb Dimitrije Injać.

Wbił się w posterunek policji


kolejny zamachnięcie się w Peszewarze. Co w żadnym razie trzy osoby zginęły, a 13 zostało rannych po tym jak terrorysta samobójca wbił się samochodem wypełnionym materiałami wybuchowymi w ścianę posterunku policji.

Izrael wyszkolił pierwsze kobiety snajperów


armia izraelska wyszkoliła pierwszą grupę kobiet w charakterze strzelców wyborowych - poinformowała w środę izraelska rzeczniczka wojskowa, potwierdzając wcześniejsze doniesienia dziennika "Maariw" na ten temat.

podstawa USA w Kirgistanie ogranicza swoją aktywność


Amerykańska podstawa lotnicza Manas w Kirgistanie, która dostarcza sukurs siłom USA w Afganistanie, prowadzi ograniczone działania, nie bacząc na przewrotu, w wyniku którego kirgiski prezydent uciekł ze stolicy, Biszkeku - poinformował Pentagon.

Afgańczycy popierają okupację USA


plus minus siedmiu na 10 obywateli Afganistanu popiera obecność wojsk amerykańskich w tym kraju - świadczą wyniki sondażu opublikowanego dzisiaj. Przeprowadzane aktualnie przez USA i NATO zwiększenie liczby żołnierzy o 37 tys. popiera 61 proc. Afgańczyków.

tragedia w Zat. Meksykańskiej. "Nasze zadanie to uchwyt zuchwałość na karku British Petroleum"


jankeski członek rządu odpowiedzialny m.in. za bogactwa naturalne Kenneth Salazar oświadczył w niedzielę, że perspektywy dla środowiska naturalnego związane z plamą ropy powstałą po zatonięciu w Zatoce Meksykańskiej platformy wiertniczej to "bardzo srogi scenariusz".

Czesi odroczyli praca pisemna


jeszcze z wykorzystaniem jakiś trwanie Stary Kontynent będzie musiała poczekać na decyzję Czechów w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Tamtejszy sąd ustrojowy odroczył decyzję w sprawie dokumentu do 3 listopada.

Francja i Federacja Rosyjska podpisały umowę ws. South Stream


francuski koncern energetyczny EDF podpisał umowę z rosyjskim gigantem gazowym Gazpromem umowę o udziale w rosyjskim projekcie budowy gazociągu South Stream - ogłosił rosyjski prezes rady ministrów Władimir Putin, który gości z wizytą we Francji.

Szykuje się wielka zrzeczenie się w Kościele katolickim


chociażby dziesięciu biskupów katolickich z Irlandii może zostać zdymisjonowanych w rezultacie skandalu pedofilii w Kościele w tym kraju oraz jego tuszowania za pośrednictwem tamtejszych ordynariuszy diecezji - pisze włoski dziennik "Il Giornale".

KE ogłosi myśl gospodarczy


Po nieskutecznej Strategii Lizbońskiej, komisja Europejska ogłosi w środę nową strategię EU2020, skoncentrowaną na inwestycjach w badania i innowację, promując gospodarkę "zieloną" i opartą na wiedzy, co nie wzbudza zachwytu Polski.

Moskwa: coś koło tego stu rannych nadal przebywa w szpitalach


W szpitalach Moskwy wciąż pozostaje 88 rannych w poniedziałkowych zamachach w metrze - informuje radio oddźwięk Moskwy.

Kołtoń: O sensie kibicowania


To wstyd, tak zyskać - powiedziała dyrektor Romy, Rosella Sensi po zwycięstwie Interu nad Lazio. Zawodnicy Lazio ani trochę odpuścili, czego domagali się od nich kibice - zaprzyjaźnieni z Interem, a nienawidzący Romy.

Finlandia: strzelanina w ognisko handlowym - są ranni


Co w żadnym razie cztery osoby zostały ranne w strzelaninie w siedlisko handlowym w mieście Espoo pod Helsinkami - poinformowała milicja fińską telewizję YLE.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.