Złośliwość urzędników? Wysłali list do 5-latka


Według zakładu gospodarki mieszkaniowej Daniel nie płaci czynszu i ma już w pewnym sensie 1300 złotych zaległości. Dostał więc list ponaglający z groźbą, że jeśli nie ureguluje zaległości, casus trafi do sądu a on zostanie eksmitowany. Problem w tym, że chłopiec ma… pięć lat.

Dawid Janczyk rozstrzelał się w Belgii. fuks agresor w ostatnim ligowym spotkaniu swojego KSC Lokeren ustrzelił w pierwszej połowie klasycznego hat tricka. Jego ekipa wygrała ostatecznie z Mouscorn 5:0. coraz w tym roku Lech Kaczyński być może wyznaczyć Narodową Radę ds. Rozwoju - dowiedziała się "Rzeczpospolita". 10 milionów złotych - tyle co bynajmniej kosztują polskiego podatnika szkody wyrządzane przy użyciu kłusowników w lasach na terenie całego kraju - pisze w najnowszym wydaniu tygodnik "Angora", powołując się na dane policji, Straży Leśnej, Państwowej Straży Rybackiej i Państwowej Straży Łowieckiej.Komandosi norweskiej marynarki wojennej pomogli dwójce dzieci z podwójnym marokańsko-norweskim obywatelstwem odskoczyć z Maroka. Żołnierze ci nie byli wtedy na służbie i nie wykonywali rozkazów przełożonych - poinformowała w poniedziałek norweska minister obrony. Włoscy kibice i... Robert Kubica mogą wzdychać z ulgą. mimo wcześniejszych zapowiedziom z kalendarza Formuły 1 nie zniknie najszybszy tor świata, alias włoska Monza. obiekt podpisał nową umowę i kierowcy będą się tam urządzać wyścigi minimum do 2016 roku. Amerykańscy dowódcy wojskowi będą mogli rekompensować pieniężnie talibów, którzy zdecydują się zrezygnować z walki z rządem w Kabulu. Takie zapisy znajdują się w ustawie o wydatkach obronnych, którą prezydent Barack Obama ma podpisać w środę - informują źródła w Waszyngtonie.

Korea Północna pragnie poprawy stosunków dyplomatycznych z USA, Japonią i Koreą Południową - oznajmił w chiński szef rządu Wen Jiabao, który na początku tygodnia złożył wizytę w Phenianie.

Adam Małysz z tarczą powrócił do Polski. "Orzeł z Wisły" wylądował w środę na stołecznym Okęciu bogatszy o dwa srebrne medale igrzysk olimpijskich. Na podwójnego wicemistrza olimpijskiego z Vancouver czekały tłumy fanów. Prezydent Barack Obama przywrócił niezależnej agendzie doradczej ds. wywiadu uprawnienia w zakresie informowania prokuratora generalnego o podejrzeniu złamania prawa przez którąś z agencji wywiadowczych - informuje filia Associated Press.

Robert Kubica nie zwalnia. niezrównany Lach w Formule 1 wygrał kolejny... rajd. Kubica (Renault Clio S1600) triumfował w klasie A6 w Rally del Salento, 3. rundzie rajdowych mistrzostw Włoch. Lach wygrał wszystkie 12 odcinków specjalnych. W klasyfikacji generalnej zwyciężył pepiczek Jan Kopecky (Skoda Fabia S2000). W Ostii blisko Rzymu ciężko pobito 49-letniego Polaka. Sprawcą napaści był karany już już Włoch. Lekarze rodzinni zrzeszeni w Federacji porozumienie Zielonogórskie (FPZ) stwierdzają gwałtowny wzrost zachorowań na infekcje wirusowe - przeważająca część z nich to grypa - poinformowała w komunikacie doradca ds. mediów FPZ Adrianna Kilińska."Gazeta Wyborcza": Na Bronisława Komorowskiego chce głosować połowa Polaków, na Jarosława Kaczyńskiego 31 proc. - wynika z ostatniego sondażu gazety. Porsche wzywa do warsztatów swoje auta modelu Panamera. fabrykant podał, że wezwanie dotyczy 11 300 egzemplarzy tego luksusowego auta. Naprawy potrzebują pasy bezpieczeństwa w pobliżu przednich fotelach auta, które mogą okazać się nieskuteczne pod ręką czołowym zderzeniu z innym pojazdem. Amerykański dyplomata w Afganistanie i Pakistanie Richard Holbrooke powiadomił rząd USA, że większość funduszy talibów pochodzi z rejonu Zatoki Perskiej i sprzedaży tamtejszej ropy.

Była modelka nie uniknie chłosty


Była malezyjska modelka, która miała w najbliższych dniach pozostawać ukarana chłostą za publiczne picie piwa, co stanowi naruszenie prawa koranicznego, nie uniknie kary - zakomunikował dziś ustępliwy za sprawy religii w stanie Pahang (północna Malezja) Mohammad Sahfri Abdul Aziz.

"To jest rząd zdumiewającej nieudolności"


- poziom Tuska, to rząd zdumiewającej nieudolności - w drugą rocznicę zaprzysiężenia gabinetu PO ocenił Jarosław Kaczyński na antenie Radia Maryja. już na konferencji prasowej PiS kompleksowo oceniało działanie rządu, a Mariusz Błaszczak zarzucał premierowi: - Doliczyliśmy się w expose 125 obietnic, żadna nie została zrealizowana.

"Rzeka nas przechytrzyła". część Wrocławia pod wodą


Sypane z piasku wały we Wrocławiu nie słabo podatny i gadka szmatka ze Ślęzy wdarła się na osiedle Kozanów. akt osiedla została zalana wodą do wysokości 1,5 metra. W tej chwili sprawa nieco się uspokoiła, gadka szmatka nie przybiera tak szybko, a strażacy i ochotnicy budują nowe zapory przeciwpowodziowe.

"Krytyczny" pryncypał prokuratury "wyda konkretne polecenia"


coraz w środę mają przybyć do Prokuratury Krajowej kartoteka sprawy dotyczącej zarzutów postawionych dziennikarzom TVN24 i Radia ZET - zapowiedział w TOK FM prokurator polski Edward Zalewski. Prokuratura Krajowa będzie badać, czy koncert tym dziennikarzom zarzutów było uzasadnione. Na razie jej dyrektor ocenia je "krytycznie".

Tajni kandydaci na prezesa TVP. "To zasłona dymna"


klaster nadzorcza TVP postanowiła nie informować o tym, kto zdecydował się kandydować na prezesa telewizji tudzież członków zarządu. lecz prasa prześcigają się z listami tych, którzy nadesłali swe aplikacje. Wymieniają m.in. Jana Pospieszalskiego ("Warto rozmawiać"), Krzysztofa Nowaka (do niedawna naczelny TVP 2) oraz była kierowniczka TVP 1 Małgorzata Raczyńska. Ale zdaniem "Dziennika prasa Prawnej", cały ten konkurs "to ale wręcz zasłona dymna".

Niepokojący dokument; "to jest Chronos na cud"


Koncern BP szacował po eksplozji na platformie Deepwater Horizon, że do Zatoki Meksykańskiej mogło dziennie wyciekać co więcej 100 tysięcy baryłek ropy, jeśli usunięta została głowica przeciwerupcyjna. Takie założenia zawierał najgorszy, zakładany wówczas, scenariusz. Opisujący go dowód określono w charakterze "niepokojący". "To rzeczywiście jest Chronos na cud" - komentowali politycy, którzy zaproponowali modlitwę w charakterze sposób na przezwyciężenie ekologicznej katastrofy.

"Kamiński owszem ma przerwę. Ja też"


- o ile Tusk był uczciwym politykiem, poprosiłby o odznaczenie dla Kamińskiego - mówi w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jarosław Kaczyński. wcześniejszy premier zastrzega, że w świetle prawa Mariusz Kamiński dalej jest szefem CBA. - Ma po prostu przerwę w wykonywaniu funkcji. Ja też - zaznacza wcześniejszy premier.

Ukraina: epidemia grypy słabnie. Możliwa nowa fala


pomór grypy i zaburzeń układu oddechowego na Ukrainie osłabła w ciągu ostatnich dni - oświadczyły władze tego kraju. Światowa zrzeszenie Zdrowia (WHO) to potwierdza, ale nie wyklucza nowej fali zachorowań.

Wybory prezydenta pochłoną miliony


Do wrześniowych wyborów prezydenckich zostało jeszcze pół roku, ale przygotowania do głosowania na głowę państwa idą pełną parą. Już dzisiaj wiadomo, że zrzeszenie wyborów pochłonie co w żadnym razie 120 mln zł, a do ich obsługi zatrudnionych zostanie ćwierć miliona osób.

horror włoskich kierowców


Można powiedzieć, że włoscy kierowcy podróżując po swoich miastach przeżywają prawdziwy horror. podług najnowszych danych w ulicznych korkach spędzają chociażby ponad 10 dni w roku.

Arsenal usłyszał straszną diagnozę


pewnie nikt nie chciałby być w skórze trenera Arsenalu Londyn, Arsene'a Wengera. Po kontuzji Cesca Fabregasa, do końca sezonu widać nie zagrają podpory: defensywy - William Gallas i ataku - Andriej Arszawin.

Obama: Gospodarka nabiera pędu


Bezrobocie w USA pozostaje na niezmienionym poziomie, aczkolwiek są sygnały, że na rynku pracy następuje ożywienie - podał ranga USA. Prezydent Barack Obama powitał najnowsze dane jako optymistyczną nowina dla gospodarki.

Pobiorą ćwierć miliona od Pobieraczka


10 dni pobierania za bezcelowo - takim hasłem reklamował się w sieci serwis pobieraczek.pl. W rzeczywistości pliki można było pobierać tylko odpłatnie. UOKiK uznał, że okaziciel serwisu wprowadził internautów w pomyłka i nałożył na niego potężną karę finansową.

Poturbowani i zmęczeni jak mistrzowie Europy


Po mistrzostwie Europy polskim siatkarzom dalszy wspomnienia i potworne zmęczenie. Niektórzy z nich przyjęli potężną dawkę około 80 spotkań w 2009 roku, co oznacza, że o punkty grali co pięć dni. Efekt? - wsio mnie boli. Ścięgna Achillesa, barki... - wylicza w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Marcin Możdżonek.

Konkurs na szefa IPN w rękach Komorowskiego


zespół IPN rozpisało quiz na nowego prezesa Instytutu - ogłosiła dyrektorka gremium Barbara Fedyszak-Radziejowska.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.