Chiny rozczarowane decyzją firmy Google


Władze w Pekinie wyraziły niezadowolenie z decyzji firmy Google, która postanowiła odwołać się z chińskiego rynku - poinformowała filia Xinhua.

menedżer Arsenalu Londyn, Arsene Wenger wypowiedział się na sprawa zdrowia dwóch pierwszych dotychczas bramkarzy "Kanonierów" - Manuela Almunii i Łukasza Fabiańskiego. Amerykański prom Endeavour przycumował o brzasku do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), na którą dostarczył nowy moduł bytowy i kopułę widokową. Komentując poniedziałkowe zamachy bombowe w metrze w Moskwie, prasa periodyczna amerykańska zwraca uwagę na pospieszne przypisanie ich Czeczenom. Niepokoi się, że szczebel ruszczyzna przypuszczalnie je posłużyć się do dalszego ograniczania demokracji i nasilenia autorytarnych rządów.W Polsce rozwija się antybiałoruska kampania, która być może zaszkodzić stosunkom między oboma krajami - oświadczyło w komunikacie resort spraw zagranicznych Białorusi. Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach utrzymali piąte punkt w rankingu najlepszych par sezonu - ATP "Doubles Race". Startujący razem polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski awansowali na 10. pozycję na świecie. Nowa obłok pyłu wulkanicznego z Islandii dryfuje nad północno-zachodnimi obszarami Wielkiej Brytanii i Irlandii i grozi zamknięciem lotnisk.

Obrońca Barcelony, Carles Puyol non stop zastanawia się nad podpisaniem nowego kontraktu ze swoim klubem. Jak donoszą hiszpańskie środki masowego przekazu Puyol ma raz po raz większe wątpliwości i rozważa swoją przyszłość z dala od Camp Nou.

Siedem godzin (z przerwą na obiad) trwało wywiad prezydenta USA Baracka Obamy z Demokratami i Republikanami w sprawie reformy systemu opieki zdrowotnej. Bez efektów. Kanadyjska komisja śledcza, która badała sprawę śmierci Roberta Dziekańskiego wydała już na swoje prace w pewnej mierze czwórka miliony dolarów kanadyjskich inaczej ok. dziesięć mln zł - dowiedział się portal tvp.info.

Policja ewakuowała wszystkich z ze słynnego Times Square, po tym jak z zaparkowanego tam samochodu zaczął wydobywać się dym. W samochodzie znaleziono ładunek wybuchowy, propan, etylina i spalone kable. Na Times Square siły bezpieczeństwa poszukują innych ładunków wybuchowych - podała filia Reutera. Legendarna różowa suknia Marilyn Monroe, kapelusz Złej Czarownicy z Zachodu, gitara Elvisa i kostiumy z oryginalnej serii Star Treka - to tylko kilka z 1500 pamiątek związanych z kinem, które zostaną wystawione na aukcji w Kalifornii w dniach 10-12 czerwca. Przewiduje się, że kupcy zapłacą za nie blisko 3 milionów dolarów. rzecznik MSZ Piotr Paszkowski poinformował, że ministerstwo skierowało do ambasady Białorusi notę, w której zadeklarowało wolę zapłacenia grzywny nałożonej na szefową ZPB Andżelikę Borys przez sąd w Grodnie.Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew powitał z zadowoleniem umowę w sprawie paliwa nuklearnego podpisaną dzięki Iran, Turcję i Brazylię, wprawdzie jednocześnie zaznaczył, że niezbędne są nowe konsultacje z Teheranem. Benedykt XVI powiedział, że konieczna jest odkupienie winy Kościoła w obliczu obecnych "ataków". W ten podejście nawiązał do skandalu pedofilii wśród księży. Radosław Sikorski w w pierwszym dniu wizyty w USA rozmawiał m.in. o problemach bezpieczeństwa europejskiego, w tym tarczy rakietowej, stosunkach z Rosją oraz wizach amerykańskich dla Polaków - Mam nadzieję, że to dalszy kamyczek, który pomoże przeważyć szalę na stronę dobrych rozwiązań - dodał po rozmowie z republikańskim senatorem Jonem Kylem, który zajmuje się tą kwestią w Kongresie.

reprezentacja europosłów w Mińsku: skala szykan


przedstawicielstwo Parlamentu Europejskiego przebywała od czwartku do soboty na Białorusi, by zapoznać się z sytuacją wobec sygnałów o nasileniu się tam represji poniżej organizacji pozarządowych.

Japończycy protestują przeciw przeniesieniu bazy USA


Około 21 tysięcy osób zgromadziło się w niedzielę na japońskiej Okinawie, żeby zaprotestować przeciwko planom przeniesienia w inny, mniej zamieszkały rejon tej wyspy bazy piechoty morskiej USA Futenma. protest odbyła się na kilka dni poprzednio wizytą w Japonii amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy.

Muszą być obeznanym hymn i potrafić uspokoić członek rodu


Rosyjski milicjant musi być prawdziwym omnibusem. Z rozporządzenia rosyjskiego MSW wynika, że stróże prawa będą musieli się sporo nagimnastykować, żeby oszczędzić pracę.

Meksyk: Starcia między kartelami - 28 zabitych


28 osób zginęło w środę w starciach pomiędzy kartelami narkotykowymi północnego Meksyku - poinformowały meksykańskie władze.

"Żegnaj, dyrektor przyjacielu". Głos z Brukseli o Lechu Kaczyńskim


Komentując zwycięstwo w prawyborach w PO Bronisława Komorowskiego, tygodnik "European Voice" zapowiada "spokojniejsze czasy" w polskiej polityce co do jednego z jego prawdopodobnym zwycięstwem w wyborach prezydenckich i odejściem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Biathlon: złoto dla Rosjanek, Polki dwunaste


Polskie biathlonistki w składzie Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Nowakowska i Agnieszka Cyl zajęły 12. pozycja w sztafecie 4 x 6 km w trakcie rywalizacji olimpijskiej w Whistler. Złote medale zdobyły Rosjanki.

Lach porwany dzięki piratów


Na porwanym przez somalijskich piratów statku pływającym pod kenijską banderą znajduje się Polak. - Nie mamy na razie żadnych wieści - powiedziała nam współmałżonka marynarza Lidia Lewińska. Zdaniem ekspertów, porywacze mogli porwać hiszpańską jednostek, by skorzystać ją do kolejnych ataków.

W chwilę po zamachu...


Dwa zamachy wstrząsnęły moskiewskim metrem w poniedziałek rano. frakcja tego, co działo się pod ziemią możemy zobaczyć wskutek amatorskiemu nagraniu wideo, na którym uchwycono najprawdopodobniej chwile po zamachu.

El. MŚ w hokeju na trawie: Polacy zremisowali z Francuzami


delegacja krajowy w hokeju na trawie zremisowała z Francją 2:2 (1:1) w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata 2010, który w sobotę rozpoczął się w Lille.

Brazylia: 200 ofiar osunięć ziemi z powodu ulew


Do co bynajmniej 200 wzrosła kwota ofiar śmiertelnych osunięć ziemi spowodowanych ulewnymi deszczami w Niteroi pod Rio de Janeiro - poinformowały brazylijskie media i opieka pożarna.

Do czego służy Izraelczykom wielbłąd?


Izrael śmieje się z zagranicznych dziennikarzy. Do czego służy Izraelczykom wielbłąd? Co to są dźwięki wojny? I z jakiego powodu kadry w Izraelu stosują prastare metody gotowania? - opowiadają na filmach zamieszczonych na stronie internetowej izraelskiego rządu aktorzy - "żurnaliści". I widać, że nie wiedzą o czym mówią. witryna powstała, by udoskonalić portret państwa żydowskiego za granicą.

240 uratowanych, 29 ofiar


Z godziny na godzinę rośnie liczba ofiar katastrofy promu "The Dumai Express 10" wzdłuż Sumatry. zeszły bilans mówi, że utonęło 29 osób, a uratować udało się 240. Na jednostce mogły zgodnie z prawem przebywać maksymalnie 273 osoby, ale są podejrzenia, że na promie znajdowało się wiele więcej ludzi.

Premier: ekolodzy "to kanalie"


Ekolodzy oskarżają premiera regionalnego rządu portugalskiej Madery, że swoją polityką przestrzenną przyczynił się do katastrofy naturalnej na Maderze, która kosztowała życie co najmniej 42 osób. Alberto Joao Jardim odpowiada oskarżycielom: - To kanalie!

Odnaleziono materia Lecha Kaczyńskiego


konkret prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął w wypadku lotniczym pod Smoleńskiem, zostało znalezione na miejscu katastrofy - podała agencja prasowa RIA-Nowosti, powołując się na wysokiej rangi przedstawicieli rosyjskich sił bezpieczeństwa.

krajowy stalowy ptak w przyszłym tygodniu zostanie przeniesiony


wrak polskiego samolotu transportowego An-26, który w czwartek lądował awaryjnie na zamarzniętym jeziorze koło Tallina, zostanie przecięty na części i pewnie w przyszłym tygodniu przetransportowany na pobliskie aerodrom - podała w sobotę filia BNS.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.