debet reklamowany jak jogurt. Polacy dają się zwieść


Atrakcyjna określenie kredytu czy lokaty być może przynieść bankom więcej korzyści niż twarde parametry finansowe, bo nad połowa Polaków korzystających z usług finansowych nie czyta umów i regulaminów.

Jak w banalny wybieg nałożyć koloru i smaku do swojego menu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem nawet te najprostsze posiłki. Na pierwsza zasada pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak bez liku jest dozwolone zmienić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalej

Grupa klientów Banku Handlowego pozwała go do sądu, bo za namową jego doradców zainwestowali i stracili na obligacjach upadłego amerykańskiego Lehman Brothers Caterpillar Inc. - największy na świecie fabrykant urządzeń dla budownictwa i górnictwa - zwolni w USA 2500 osób. Zatrudni też z powrotem 550 innych robotników, których wprzódy zwolnił. W czasie recesji w całym świecie firma zwolniła już w sumie 34 tys. osób (planowano 22 tys.). Akcje w Nowym Jorku (składnik indeksu DJIA, parkiet NYSE) pierw urosły o 2 proc. aby w przyszłości opaść o 0,92 proc.korporacja celowa z udziałem GDF SUEZ wybuduje elektrownie słoneczną o mocy 33 MW w południowo-wschodniej Francji. grecki minister finansów zwrócił się w czwartek do Komisji Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego o zapoczątkowanie rozmów, które - w ocenie analityków - mają przygotowywać formalne zwrócenie się o prawa ręka finansową dla tego pogrążonego w długach kraju. dzięki rządowym subsydiom w zeszłym roku kierowcy w Europie kupili 14,48 mln nowych aut, owszem o 1,6 proc. mniej niż rok wcześniej. Ale w tym roku będzie gorzej - co mogą odczuć fabryki aut w Polsce.

Po śmierci Jana Wejcherta, założyciela i prezydenta grupy ITI, budowa właścicielska spółki pozostaje bez zmian - podała telewizja TVN CNBC Biznes.

4 tys. pilotów niemieckiej Lufthansy rozpoczęło dzień dzisiejszy czterodniowy strajk. Z tego powodu ta największa w Europie przewód lotnicza odwołała w pierwszy dzień tygodnia ponad 800 lotów. To jeden z największych strajków w historii branży lotniczej. Alicja Majocha. Frysztak
W swoim drugim olimpijskim meczu grupy B hokeiści na lodzie Rosji niespodziewanie ulegli Słowacji 1:2 po rzutach karnych. Po spotkaniu najsłynniejszy język rosyjski zawodnik Aleksander Owieczkin narzekał na źle przygotowane lodowisko. Piłkarze Estonii przerwali serię ośmiu niepokonanych meczów reprezentacji Angoli, pokonując ją 1:0 (0:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w portugalskim Vila Real de Santo Antonio. Jedynego gola zdobył w 79. minucie Kaimar Saag. Stokholm Environment Instiutute we współpracy z Friends of the Earth Europe opublikował raport, z którego wynika, że sojusz Europejska mogłaby podwoić swój cel redukcji emisji gazów cieplarnianych do 2020 roku z 20 do 40 proc.

Prezydent nie wie, czy poprze reformę finansów publicznych


minister finansów liczył, że ranga dostanie od prezydenta promesę niewetowania ustaw z pakietu, który ma naprawić polskie finanse publiczne. Promesy nie dostał.

Będzie mniej Izb Celnych


Kielce, Opole i Rzepin do wchłonięcia Planowane unia Izb Celnych w Kielcach z Krakowem; w Opolu z Katowicami i Rzepina z izbą w Szczecinie - to ...

MG znowelizuje ustawę o obrocie z zagranicą towarami strategicznymi


resort Gospodarki rozpoczęło prace nad założeniami do projektu nowelizacji ustawy o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa. Informację nt. założeń do noweli naczalstwo MG przyjęło 10 czerwca br.

Kolej: Przewozy Regionalne odmawiają opuszczenia kas na dworcach


Zmarł Krzysztof Teodor Toeplitz - pisarz, publicysta, recenzent filmowy, autor scenariuszy filmowych (m.in. serialu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Czterdziestolatek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"), wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie i PWSF w Łodzi. proch 77 lat.

sejm wybrał do nowej RPP Chojnę-Duch i Bratkowskiego


urojony VIP ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie zanim sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

Indeks WIG20 nadal wzrastał we wtorek, osiągnął roczne co najwyżej


W wywiadzie dla rosyjskiej gazety „Izwiestia” dawny prezydent krytycznie ocenił wzorzec tarczy. Podkreślił, że gwarantem bezpieczeństwa jest NATO. Zwrócił też uwagę na potrzebę poprawy stosunków…

MG: kolejna tura negocjacji z Rosją ws. dostaw gazu


\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"

czytaj dalej

Asseco CE ma dwie umowy z instytucjami finansowymi w Czechach


Prezydent podpisał w piątek nowelizację ustawy o ochronie praw lokatorów - poinformowała na swoich stronach biuro Prezydenta. Nowela zakłada m.in., że od 1 stycznia 2010 r. właściciele mieszkań, którzy zdecydują się je wynająć, zapłacą 8,5 proc. taksa ryczałtowy od przychodów z najmu.

kategoria chce zmiany sposobu oceny inwestora przez KNF


ochrona pieniężny będzie proszek na wskroś określone kryteria i krótszy trwanie oceny inwestora, który chce kupić ogromny pakiet akcji banku, zakładu ubezpieczeń, zakładu reasekuracji, domu maklerskiego lub towarzystwa funduszy inwestycyjnych - zdecydował rząd.

Analitycy: ceny paliw na stacjach mogą upadać


Brytyjski rząd zamierza rozdawać darmowe laptopy uczniom z ubogich rodzin w całej Anglii.

Naftowa towarzystwo Kulczyka zbierze z giełdy połowę potrzebnych pieniędzy


Zapewne każdy chciał by być wstanie uśmiechać się za pomocą prawdziwego hollywoodzkiego uśmiechu, bez białych zębów, szkoda tylko, że nie ktoś tak może. Na żółknięcie zębów wpływa wiele różnych czynników, takich jak na przykład dieta bogata w kawę, herbatę. Palenie papierosów oraz niekorzystnie wpływa na kolor zębów. Ale to nie są jedyne przyczyny zmiany koloru zębów, zęby pospołu z upływem czasu zmieniają własny kolor, oraz w okresie dojrzewania narażone są na żółknięcie. głaz nazębny oraz powoduje zapaść estetyki uśmiechu.

czytaj dalej

Do polski przyjeżdża mniej turystów


5,27 mln turystów odwiedziło Polskę od stycznia do czerwca tego roku. To o 16 proc. mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku - szacuje Instytut Turystyki.

CEZ wybuduje 200 stacji ładowania samochodów elektrycznych


Jak poinformował „Parkiet”, CEZ planuje budowę w Czechach do 2013 r. sieci mniej więcej dwustu stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Pierwsza stacja uruchomiona zostanie w tym roku w Pradze.

"PB" Polacy wyłudzają 7,5 miliarda rocznie


Ubezpieczeniowi oszuści w dużych ilościach przerzucają się z polis majątkowych na życiowe. "Puls Biznesu" pisze, że co roku oszukują ubezpieczycieli na 7,5 miliarda. W 2008 roku wykryto 2,6 tysięcy przestępstw tego typu. Według gazety jest ich 200 chłosta więcej.

MG: w marcu inflacja wyniesie ok. 2,5 proc. rdr


błyszczenie słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na postać skóry i całego organizmu. poza korzystnego wpływu wywiera aczkolwiek także efekty niepożądane.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.