boss Ferrari: Takie błędy są nie do przyjęcia


Wyścig o Grand Prix Malezji nie był udany dla zespołu Ferrari. Felipe Massa zajął 7. miejsce, a na przedostatnim okrążeniu awarii uległ bolid Fernando Alonso.

Ukraina będzie państwem, które pozostanie nie licząc wszelkimi blokami - oświadczył przewodzący prorosyjskiej Partii Regionów Ukrainy i faworyt sondaży nim zaplanowanymi na styczeń wyborami prezydenckimi, Wiktor Janukowycz. Uczestnicy islamskiej pielgrzymki do Mekki (hadżu) odprawiali obowiązujący ceremoniał kamienowania, golenia głów i kupowania zwierząt ofiarnych. W trzecim dniu hadżu rozpoczynają się obchody Święta Ofiar (Id al-Adha) nawiązującego do ofiary z syna, jaką chciał oddać prorok Ibrahim (Abraham). premier Rosji Władimir Putin wyraził dziś nadzieję, że Rosja nie doświadczy ani despotyzmu, ani przewlekłej niestabilności politycznej podobnej do tej, jaka występuje - jego zdaniem - na Ukrainie.Założyciel i lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Władymir Żyrinowski chce, aby zmieniono ustawę dotyczącą klonowania ludzi i chce zacząć klonować geniuszy – informuje Izvestia.ru Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonali na wyjeździe bułgarski zespół CSKA Sofia 3:1 (25:19, 25:16, 22:25, 25:22). Był to pierwszy mecz Resovii w fazie play off Ligi Mistrzów. Od rana ustawiają się w całych Włoszech długie kolejki do barów i kolektur, gdzie sprzedawane są kupony popularnej gry liczbowej Superenalotto. dzień dzisiejszy można w niej wygrać 143,9 miliona euro. Ta najwyższa w historii włoskiego "totka" kumulacja to wynik braku trafionej "szóstki" od końca stycznia.

Liderzy państw Europy Środkowo-Wschodniej, którzy w czwartek wieczorową porą spotkali się w Pradze z prezydentem USA Barackiem Obamą, wyrazili przekonanie, że obniżka napięć na linii Waszyngton-Moskwa dodatkowo dla nich stwarza szanse na poprawę stosunków z Rosją.

- Są wypowiedzi o sankcjach, ale ja jako obywatel Białorusi nigdy od 2005 roku nie namawiałam do sankcji. Uważam, że trzeba zapewnić otwarcie na obywateli Białorusi, na ludzie - powiedziała zwierzchniczka Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys podczas wizyty w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Prezydent USA Barack Obama podpisał we wtorek w ciągu uroczystości w Białym Domu historyczną ustawę o reformie opieki zdrowotnej. Zapewnia ona ubezpieczenie medyczne do tego czasu nieubezpieczonym ponad 30 milionom Amerykanów.

Rozwiązłe kobiety są winne trzęsieniom ziemi - oznajmił w Teheranie jeden z ważniejszych irańskich duchownych, Hojatoleslam Kazem Sedigh. Zaznaczył on, że dla bezpieczeństwa należy trzymać się ściśle zasad skromności. Nakładanie ekskomuniki na mafiosów nie jest konieczne - uważa sekretarz łączny konferencji episkopatu Włoch biskup Mariano Crociata. Zdaniem duchownego mafiosi i tak znajdują się pomijając Kościołem. Barrack Obama próbuje nadrobić stracony czas, by wykonać przedwyborcze obietnice. We wtorek trójka więźniów z amerykańskiej bazy Guantanamo na Kubie została przewieziona do Gruzji. W tej chwili w kontrowersyjnym więzieniu, które obiecywano zawrzeć do stycznia 2010 roku, przebywa 183 osadzonych.Wietnam zwolnił na roczne leczenie jednego z czołowych działaczy demokratycznych, katolickiego księdza Thadeusa Nguyena Van Ly, częściowo sparaliżowanego po dwóch wylewach, których doznał w więzieniu - poinformowała jego rodzina. Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas nie rozpocznie bezpośrednich lub pośrednich rozmów z Izraelem bez rezygnacji z zamiaru budowy 1600 domów dla osadników żydowskich we wschodniej Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu - poinformował sekretarka globalny Ligi Arabskiej Amr Mussa. srebrny i brunatny medalista mistrzostw świata w piłce ręcznej, 33-letni Damian Wleklak (GWD Minden) przejdzie we wtorek, 22 grudnia operację barku.

Filipińczycy wybierają prezydenta


W poniedziałek rankiem rozpoczęły się na Filipinach wybory prezydenckie, lokalne zaś parlamentarne. Nowością jest skomputeryzowany architektura liczenia głosów, mający odwrócić oszustwom, które kładły się cieniem na poprzednich wyborach.

Lewandowski : Moje mrzonka się spełniło!


- Jeszcze to wsio do nas to prawdopodobnie nie dociera, zdobyliśmy mistrzostwo Polski, nie wierze w to, moje marzenie się spełniło. Jest wielkie zadowolenie, robiliśmy wszystko by go osiągnąć no i się udało - wzruszonym głosem mówił Interia.pl Robert Lewandowski, atakujący "Kolejorza".

Lwów wstrzymał budowę stadionu na Euro 2012


konstrukcja stadionu we Lwowie na piłkarskie mistrzostw Europy w 2012 roku znowu została wstrzymana. Jak powiedział w czwartek na przestrzeni sesji Lwowskiej Rady Miejskiej (LRM) prezydent miasta Andrij Sadowy, inspektorzy zauważyli odstępstwa od dokumentacji projektowej.

Ranking FIFA: Polska najgorzej od 11 lat


Z 36. na 56. spadła reprezentacja nasz w najnowszym notowaniu rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Jest to najniższa pozycja od marca 1998 roku, jak nasza reprezentacja sklasyfikowana była na najgorszej w historii, 61. pozycji.

"Jeżeli traktat harmonijny z konstytucją, to sytuacja jest zamknięta"


Prezydent Lech Kaczyński powiedział na konferencji prasowej w Brukseli, że jeśli czeski Trybunał ustrojowy ogłosi, iż rozprawa z Lizbony jest zgodny z konstytucją, to sprawę przyjęcia traktatu w Europie można uznać za zamkniętą.

Państwo ?rodka rozczarowane decyzją firmy Google


Władze w Pekinie wyraziły niezadowolenie z decyzji firmy Google, która postanowiła wycofać się z chińskiego rynku - poinformowała filia Xinhua.

Lampe poprowadzil UNIKS do zwycięstwa


Maciej Lampe był najskuteczniejszym koszykarzem UNIKS Kazań w zwycięskim meczu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego superligi rosyjskiej nad CSKA Moskwa 77:75. Lach zanotował tzw. double-double - zdobył16 pkt i pył 13 zbiórek.

Nigeria: Ponad 100 zabitych w zamieszkach wyznaniowych


Ponad 100 osób zginęło w zamieszkach pośrodku muzułmanami a chrześcijanami, do których doszło w niedzielę w pobliżu miasta Jos w Nigerii. W styczniu w starciach na tle wyznaniowym zginęły tam co w żadnym wypadku 300 ludzi.

Neapol: Polka zginęła w zawalonym domu


Rzeczpospolita Polska imigrantka w wieku z grubsza 45 lat zginęła w sobotę w wyniku zawalenia się opuszczonego domu, jaki zajmowała nielegalnie co do jednego z kilkoma innymi bezdomnymi rodakami i to niedaleko fatalnego stanu technicznego budynku. Od dawna groził on zawaleniem.

Bułgaria: wybuchła rewelacja w domu opieki


Trzech chłopców w wieku od 13 do 16 lat zginęło w sobotę w wybuchu bomby w domu opieki w mieście Krumowgrad na południowym wschodzie Bułgarii, w pobliżu granicy z Turcją - poinformowała bułgarska telewizja publiczna.

Talibowie: pokoju nie będzie


opodal natowskiej ofensywy na południu kraju i schwytania drugiego rangą przywódcy ruchu, talibowie odrzucają pokojowe apele prezydenta Afganistanu Hamida Karzaja.

Potężne trzęsienie ziemi w Chile; może nadejść fala samotna


Amerykański instytut geofizyczny USGS podał, że trzęsienie ziemi, które nawiedziło nad ranem Chile, miało siłę 8,8 stopnia w skali Richtera, a nie - jak wcześniej podawano - 8,5 stopnia.

instruktor Wielkiej Brytanii powołał szeroką kadrę na hokejowe MŚ


Trener Wielkiej Brytanii Paul Thompson powołał kadrę na bezpośrednie preparacja startowe przedtem mistrzostwami świata dywizji I. Brytyjczycy będą jednymi z rywali Polaków na przestrzeni turnieju w Lublanie.

drużyna G: Brazylia - WKS 3-1


Brazylia wygrała z Wybrzeżem padło Słoniowej 3-1 w meczu grupy G piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się w Johannesburgu. Podopieczni Dungi awansowali do 1/8 finału, ale stracili Kakę, kto dostał czerwoną kartkę.

Zły wystarczy przygody "czeskich Bonnie i Clyde'a"


Jak donoszą "Lidove Noviny", policja zastrzeliła Pavla Tauchena i serio postrzeliła jego żonę Dagrmar.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.