Nowa cennik gazowa PGNiG przypadkiem wpakować się od 1 czerwca


cennik gazowa Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) być może wtłoczyć się od 1 czerwca, o ile rokowania z Urzędem Regulacji Energetyki (URE) zakończą się do poniedziałku, 17 maja, poinformował w środę wiceprezes PGNiG Sławomir Hinc.

Zmienne humory i przesadne reakcje na niezbyt istotne informacje, to film ostatniej sesji tygodnia. Od rana bodajże było dużą wstrzemięźliwość inwestorów w podejmowaniu decyzji. akt prawny o podatku dochodowym od osób fizycznych nie reguluje szczególnych zasad udokumentowania własności używanego przy użyciu pracownika sprzętu. Co za tym idzie, przypadkiem nim być ktoś dokument, który nie jest kontradyktoryczny z prawem. posada takie zajął stary Izby Skarbowej w Warszawie w interpretacji indywidualnej z dnia 30.09.2009 r. nr IPPB2/415-456/09-2/LK. Tego coraz w Łodzi nie było. Lokale w ostatniej chwili odwołują zabawy sylwestrowe, bo nie sprzedały zaproszeń. dłużny kryzys? A może Doda i Maryla Rodowicz, które będą zabawiać łodzian na placu Wolności?Jak podaje Polska dziennik Zachodni, w lutym w Wodzisławiu Śląskim blisko ulicy Olszyny rozpoczną się wiercenia otworów, którymi będzie wydobywany metan. W piątek oficjalnie oddano do użytku przebudowaną ul. Kasprowicza o długości 530 metrów. Inwestycję, która kosztowała niemal 1,5 mln zł zrealizowano w ramach Narodowego Programu Przebudowy ... Do ekskluzywnego klubu eksporterów skroplonego gazu lada dzień wejdzie Peru - jak pierwsze w Ameryce Południowej.

- World Energy Outlook to najlepsza na świecie rozpatrywanie sytuacji w sektorze energetycznym. Zawarte w niej dane i prognozy będą mieć wpływ na dyskusję podczas zbliżającego się COP15 w Kopenhadze – powiedziała wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska w czasie prezentacji tegorocznej edycji raportu Międzynarodowej Agencji Energetycznej. Jego założenia przedstawił 30 listopada br. w MG główny ekonomista Agencji Fatih Birol. [MATERIAŁ FILMOWY]

McKinsey otworzy we Wrocławiu główny punkt usług, jakiego w Polsce coraz nie było - akcentuje "Puls Biznesu". Ceny dóbr i usług konsumpcyjnych wzrosły w październiku br. o 0,1 proc. w porównaniu z wrześniem br., a o 3,1 proc. w ujęciu rocznym. Wynik ten był zgodny z oczekiwaniami analityków MG. Resort gospodarki prognozuje, że w listopadzie br. ceny będą na zbliżonym poziomie do października br.

dziewiczy artykuł ważenia pojazdów w Wielkopolsce W poniedziałek 10 maja na autostradzie A2 w miejscowości Gołuski, został uruchomiony nowy artykuł ważenia pojazdów. Nowe lokalizacja powstało z inicjatywy ... W blizna za Rosją Ukraina również chce uwzględnić z Unią Europejską układ o utworzeniu systemu wczesnego ostrzegania przed zakłóceniami w dostawach energii - poinformował we wtorek w Brukseli minister spraw zagranicznych Ukrainy Petro Poroszenko. Jak poinformował portal onet.pl, brytyjski poziom udzielił w dniu 15 lutego br. spółce Gateway Storage Company licencji na budowę sieci magazynów gazu ziemnego.14 kwietnia 2010 roku w Trypolisie podpisano kontrakt pomiędzy Poszukiwaniami Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. a libijskim oddziałem Turkish Petroleum Overseas Company (TPOC). spór pośrodku Urzędem Regulacji Energetyki a resortem gospodarki doszedł do takiego poziomu, że URE nie chce oznajmiać ministerstwa o swych działaniach ekipa Lotos zmieniła w środę ceny niektórych paliw - poinformowało biuro prasowe spółki. O 5 zł na tysiąc litrów wzrosła cena benzyny bezołowiowej 95, 95AL oraz 98.

"Parkiet": ceny OC i AC mogą wzrosnąć


nad milion milionów złotych straciły w 2009 r. towarzystwa majątkowe na ubezpieczeniach komunikacyjnych: 954 mln zł wyniosła rekordowa strata na OC, zaś 86 mln zł to pierwsza od lat porażka na autocasco. Przedstawiciele branży uważają, że podwyżki cen dla klientów będą konieczne - donosi "Parkiet".

Unia Europejska do remontu. By uniknąć powtórki z kryzysu


UE pracuje nad systemem zarządzania gospodarczego, by uciec powtórki z kryzysu. - Chcemy, by kary dla państw łamiących reguły deficytu dawny uniwersalne. Nie mogą opierać się na obcinaniu funduszy spójnościowych, bo dotykałyby lecz wciąż nowe kraje UE - mówi minister ds. europejskich Mikołaj Dowgielewicz.

Logistyka, wojsko i... plagiat


Pułkownik z Akademii Obrony Narodowej przepisał pracę habilitacyjną od kolegi. Na uczelni o tym wiedzą, ale pracę przyjęli, bo kolega pułkownika nie protestuje – pisze Aleksandra ...

Wadliwe produkty: system online w UE


Podczas Europejskiej Konwencji Liderów Biznesu w Helsinkach, unijna komisarz ds. ochrony konsumentów Meglena Kunewa zaprezentowała architektura online służący producentom i dystrybutorom do powiadamiania o niebezpiecznych produktach na rynku unijnym. na skutek nowej aplikacji, przedsiębiorcy będą mogli w ogłaszać wszystkie państwa Unii jednocześnie o niebezpiecznych produktach - podało Europejskie ognisko Konsumenckie.

Cleveland najbardziej przygnębiające w USA


- w największym stopniu przygnębiającym amerykańskim miastem jest Cleveland w stanie Ohio - wynika z dorocznego rankingu magazynu "Forbes".

Infovide-Matrix miał 12,89 mln zł zysku netto w 2009 r., spadek o 8,9% r/r


Po wypadku na torach, po nieledwie trzech godzinach przywrócono przedsięwzięcie pociągów na trasie Warszawa - Gdańsk. W niedzielę wieczorem pod zapęd wpadł 49-letni mężczyzna. Zginął na miejscu.

Sygnity zarobi w resorcie pracy 18,4 mln zł


Po raz trzeci w tym roku Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się w prestiżowym rankingu edukacyjnym „Financial Times”, jako jedyna Kraj nad Wisłą szkoła wyższa. Zajęła 42 położenie pośród 70 najlepszych europejskich uczelni biznesowych. 7 grudnia „Financial Times” opublikował „European Business Schools Ranking 2009”, jaki zamyka listę raz do roku ogłaszanych sześciu rankingów edukacyjnych.

Będą konkursy na dofinansowanie inwestycji w OZE


Konkursy na subwencja inwestycji pomiędzy innymi w odnawialne źródła energii ze środków unijnego programu „Infrastruktura i środowisko” zostaną przeprowadzone w III i IV kwartale – donosi „Rzeczpospolita”.

Ministerstwo Finansów nie odpuszcza OFE


\\\"\\\" W Rzymie otworzono wystawę obrazów Caravaggia. Bilety na nią zarezerwowało już 50 tys. osób. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Europie w najbliższych tygodniach.

MF: w maju rozporządzenie, zwalniające z VAT dobroczynne SMS-y




Banki pożyczyły 3,9 mld euro na Gazociąg Północny


dzień wczorajszy stowarzyszenie Nord Stream dostało od banków pieniądze na budowę przy użyciu Bałtyk gazociągu z Rosji do Niemiec, a w Moskwie zatwierdzono zmianę statutu operatora tranzytowego gazociągu przez Polskę.

Rosja i Finlandia rozmawiały o Gazociągu Północnym


Głównym tematem niedzielnych rozmów premierów Rosji i Finlandii była budowa Gazociągu Północnego. Finlandia nie wyraziła jeszcze zgody na położenie rury za pomocą jej wody terytorialne i wyłączną strefę ekonomiczną na Bałtyku. podług mediów rosyjskich, prawdopodobnie to uczynić w przyszłym tygodniu.

WIG20 traci w szrama za spadającymi kontraktami w USA


jeśli pryncypał zarządu stowarzyszenia nie wprowadza oszczędności zaleconych za pośrednictwem walne zgromadzenie, może zostań odwołany. stowarzyszenie jest samorządne i jego członkowie mają przepis bez ograniczeń decydować, kto stoi na czele zarządu - orzekł w środę warszawski Sąd Apelacyjny.

Ukraiński oligarcha wygrał z braćmi Putin konflikt o ćwierć gazownictwa Węgier


Ukraiński panisko Dmytro Firtasz odzyskał wielką gazową firmę Emfesz na Węgrzech, którą przed rokiem chcieli za 1 dolara dopaść tajemniczy rosyjscy inwestorzy.

Tauron długofalowo chce wypłacać do 50 proc. zysku netto na dywidendę


korporacja Tauron Polska wigor chce docelowo przeznaczać na dywidendę maksymalnie do 50% rocznego zysku, wynika z czwartkowej wypowiedzi prezesa Dariusza Lubery.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.