Słabnie chrapka Chińczyków na auta, analitycy nie widzą problemu


Apple, nie bacząc na zapewnieniem Steve’a Jobsa, zaczęło kontynuować aktywne promowanie HTML5. Koncern uruchomił podstronę internetową, na której prezentuje zalety standardu.

Jedna elektrownia jądrowa to za mało, by program energetyki jądrowej się opłacał - uważa stary agencji energii jądrowej NEA w sąsiedztwie OECD Luis E. Echavarri. Kluczowe są pierwsze danie dwie, a najlepiej pobudować od 4 do 6 elektrowni jądrowych - powiedział. węgierski ewidencja BUX na zamknięciu wzrósł o 0,53 proc. do 20.266,92 pkt. (PAP) Z notatnika aspiranta Odpoczywający na parkingu białoruski kierowca postanowił preparować sobie posiłek na "ciepło". Ale z braku ostrożności, czy też nieszczelnej butli, doprowadził do wybuchu w kabinie swojej ...- stopień radykalnie podnosi prognozy dla polskiej gospodarki. Według wicepremiera Waldemara Pawlaka, dziura w kasie państwa będzie doniośle mniejsza niż szacowano kilka miesięcy temu - pisze "Dziennik gazeta Prawna". Już w pierwszej rundzie prestiżowego turnieju UK Championships dojdzie do starcia utytułowanych rywali - Anglika Steve\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'a Davisa i Szkota Stephena Hendrego. dziewiczy z nich wygrywał brytyjskie czempionat sześć lanie w karierze, dalszy ma o jeden wielkie zwycięstwo mniej. szczebel pogrążonej w kryzysie finansów publicznych Rumunii prosi o datki na nadzwyczajny fundusz, który ma podnieść środki utrzymania budżetu i złagodzić skutki kryzysu gospodarczego - poinformowało w piątek ministerium finansów

całokształt Raz Dwa Trzy pracuje nad współczesną wersją \\\\\\\"Nie pytaj o Polskę\\\\\\\" Republiki. Jeden z najbardziej znanych przebojów polskiej muzyki lat 80. zostanie zrealizowany podczas koncertu we Wrocławiu (23 kwietnia) w w ogóle nowej aranżacji.

Udostępnienie w jednym dokumencie informacji o możliwościach dofinansowania innowacyjnej działalności – to główny cel opracowania, przygotowanego za pośrednictwem Departament Instrumentów Wsparcia w Ministerstwie Gospodarki. Opublikowana na stronach internetowych MG „ informacja o dostępnych instrumentach wsparcia innowacyjności przedsiębiorców” ułatwi wszystkim zainteresowanym składanie wniosków. 8 czerwca została podpisana umowa pożyczki na kwotę 150 mln zł pomiędzy Zakładami Chemicznymi Polic, a Agencją Rozwoju Przemysłu w ramach zatwierdzonej za pośrednictwem Komisję Europejską pomocy publicznej na ratowanie Spółki.

Długi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie droga policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest w najwyższym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.
# dochodzi pozycja Gaz-Systemu 25 czerwca Lubelski Węgiel Bogdanka zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych. spółka sprzedała akcje za przeszło pół miliarda złotych i prawdopodobnie sądzić o dalszym rozwoju oraz umacnianiu rynkowej pozycji. W związku z licznymi pytaniami naszych czytelników odnośnie ograniczeń ruchu dla samochodów ciężarowych o masie do góry 7, 5 tony na terenie Słowacji wyjaśniamy. Jak dowiedzieliśmy się w ...

PKN Orlen wysyła zapytania ws. budowy elektrowni we Włocławku


PKN Orlen wysyła zapytania do potencjalnych partnerów zainteresowanych udziałem, najchętniej mniejszościowym, w spółce joint-venture, która ma wybudować, kosztem 600 mln euro, blok gazowo-parowy o mocy do 500 MW we Włocławku, poinformował w środę prezes Orlenu Jacek Krawiec. wśród zaproszonych firm jest m.in. Kulczyk Investments, dodał.

Nowe rozwiązania dotyczące aukcji i przetargów sprzedaży spółek


Zapowiada szef resortu skarbu Aleksander Grad. Jednym z nich jest zapis, że resort skarbu będzie mógł obniżać cenę wywoławczą

OIGD wysłała list do KE w sprawie przetargu na A2 Łódź-Warszawa


Ogólnopolska izba Gospodarcza Drogownictwa chce, by komisja Europejska zbadała, czy w ciągu przetargu na budowę autostrady A2 łódź - Warszawa od Strykowa do Konotopy, nie doszło do nieuczciwej konkurencji. W tej sprawie izba wysłała list do przewodniczącego KE - powiedział we wtorek PAP pryncypał OIGD Wojciech Malusi.

Sprzedaż ośrodka wypoczynkowego a fundusze socjalny


Rozpatrzmy następującą sytuację: fabryka posiada ośrodek wypoczynkowy skonstruowany ze środków funduszu socjalnego i chwilowo wytwórnia chce zakablować domki letniskowe. Pytanie czy przychód ze sprzedaży zasili konto funduszu socjalnego czy rachunek rozliczeniowy zakładu?

Pekao będzie miało panią prezes?


Alicja Kornasiewicz, dyrektorka biura maklerskiego UniCredit CAIB, jest najpoważniejszą kandydatką do objęcia schedy w Banku Pekao po Janie Krzysztofie Bieleckim. Dziś o wszystkim zadecyduje grono nadzorcza banku

Od piątku będzie wolno szybciej naruszać granicę w Korczowej


Niektórzy przedsiębiorcy w poszukiwaniu zysków chwytają się metod, które mają ździebko wspólnego z uczciwą walką o klienta. Liczne nadużycia towarzyszą głównie przekazom reklamowym. Z reklamą wprowadzającą w błąd mogą na szczęście naparzać się nie owszem inni przedsiębiorcy, ale oraz sami ich adresaci, czyli konsumenci.

Będą zezwolenia drogowe "na Rosję"!!! - z ostatniej chwili


A jednak jest kompromis polsko-rosyjski w sprawie przewozów drogowych Od zeszłego roku śledziliśmy na bieżąco negocjacje polsko – rosyjskie w sprawie przewozów drogowych. Kolejne ustalenia w ...

stary URE: Nowe PE będzie prawidłowo służyło odbiorcom i rynkowi


Wywalczyliśmy regulacje, które będą dobrze służyły odbiorcom i rynkowi energii, stwierdza Mariusz Swora, boss URE – oceniając wchodzące dziś w życie znowelizowane uregulowanie energetyczne.

Stopa bezrobocia w USA w listopadzie 10 proc.


stopa bezrobocia w USA w listopadzie wyniosła 10 proc. poniżej 10,2 proc. w październiku - podał w piątek jankeski Departament Pracy w komunikacie.

Miasta zredukują emisję dwutlenku węgla


nad 500 miast i miejscowości w Europie, w tym cztery z Polski: Łódź, Dzierżoniów, Łubianka i Raciechowice chce przodować w walce ze zmianami klimatycznymi i zobowiązało się, że zredukuje emisję dwutlenku węgla o więcej niż wtajemniczony za pomocą UE cel - 20 proc.

Rzońca, dziewiczy członek RPP: egzystencja Kowalskich będzie spokojniejsze


Życzyłbym sobie i nam wszystkim, aby sprawność fizyczna polskiej gospodarki poprawiała się na tak wiele szybko, że skupisko musiałby wznosić stopy na jednym z pierwszych wspólnych posiedzeń

arena Młodej Logistyki


To już po raz dziewiąty – a drugi raz w Kuźni Napoleońskiej pod Sochaczewem – studenci ze Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej z Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej ...

"Parkiet": izba ubezpieczeń czeka na projekt rządowy


Do Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) nie dotarł jeszcze przygotowywany przez ministerium sprawiedliwości projekt zmian w prawie, jaki pozwoli prokuratorom na decydowanie o wypłacie zaliczki na poczet odszkodowania dla ofiar wypadków drogowych - dowiedział się "Parkiet".

Solidarność gazowa w maju głosowana w PE


W maju ma być głosowany w Parlamencie Europejskim model rozporządzenia o bezpieczeństwie dostaw energii, który zawiera tzw. unijne mechanizmy solidarności gazowej. 18 marca raport z prac nad projektem, będzie oddawać głos parlamentarna komisja ds. przemysłu badań i energii.

Buzek za rozwojem energetyki odnawialnej, nuklearnej i węglowej


Do rozwoju polskiej i unijnej energetyki w oparciu tak jak o źródła odnawialne, energię nuklearną, jak i czyste technologie węglowe, wezwał w czwartek w Katowicach przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.