PO straciła w sondażu 8 punktów procentowych


Z najnowszego sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej" wynika, że Platformę Obywatelską popiera 45 proc. wyborców, a PiS 28 proc. W porównaniu do września to obniżenie o 8 punktów procentowych dla partii Tuska, a rozwój o 2 punkty dla ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.

"Rzeczpospolita donosi, że PO rozpoczęła w terenie pracę z LPR. z przyczyny jej pomocy udało się zdołać zachować władzę Platformy w Sejmiku wojewódzkim w Małopolsce. Pilotom prezydenckiego samolotu zabrakło pięciu sekund do uniknięcia tak poważnej katastrofy. pożyczka bez odsetek? Która instytucja finansowa poszła klientom aż tak nadzwyczaj na rękę? Owym filantropem nie jest bank, a biuro skarbowy, jaki ma taką "ofertę" dla małych firm stawiających zupa kroki w biznesie.We wtorek Donald Tusk powoła Radę Gospodarczą, która będzie dawać czemuś świadectwo nowe plany gospodarcze rządu. dziś o godzinie 13:00 rusza przesłuchanie kandydatów na stanowiska unijnych komisarzy. Janusz Lewandowski ma być przesłuchany jako pierwszy. krajowy krajan ma objąć tekę do spraw budżetowych. Zdymisjonowany naczelny CBA Mariusz Kamiński nie przyjął pensji. Odesłał kasa w tytule wpisując fraza nienależnego wynagrodzenia .

wczoraj sesja na warszawskiej giełdzie rozpoczęła się od kontynuacji przeceny.

Zgodnie z przyjętą w kodeksie spółek handlowych definicją, kadencją jest trwanie sprawowania funkcji za pośrednictwem członka zarządu (członka rady nadzorczej), z tym że Chronos ten nie przypadkiem być dłuższy niż pięć lat. Podczas tzw. debaty z internautami, Donald Tusk deklarował, jakby forsowane z wykorzystaniem kategoria przepisy "nie miały na celu ograniczania wolności, autonomii i bezpieczeństwa internautów". aczkolwiek kompetencja nie ma najmniejszego zamiaru wyrzekać się z totalnej kontroli społeczeństwa, o czym świadczą działania ABW.

Darmowe aplikacje pomogą odzyskać utracone lub uszkodzone zdjęcia i filmy - w sąsiedztwie odrobinie szczęścia chociażby z takich nośników, na które dogrywane dawny coraz nowe dane. 10 miesięcy temu sąd w Warszawie nakazał Janowi Rokicie jawnie przeprosić byłego szefa policji Konrada Kornatowskiego za wypowiedź, która oskarżała go o sfabrykowanie dowodów niewinności zabójców Tadeusza Wądołowskiego. Do tej pory Rokita nie opublikował swojego dwustronicowego oświadczenia z przeprosinami. Czym niższe posada tym lepsze zarobki. Ministrowie zarabiają mniej niż 15 tys. zł miesięcznie. Z kolei dyrektorzy generalni urzędów i departamentów więcej od wiceministrów. Nawet premier zarabia mniej od swoich podwładnych.Starasz się o zadłużenie mieszkaniowy, a świeżo zacząłeś pracę? Wybierz bank, który nie wymaga długiego stażu pracy. Minimum w przypadku umowy o pracę to 3 miesiące. gderanie na film polskie jest modne. Można je do woli opluwać, szydzić z niego i jego twórców, jęczeć nad kondycją intelektualną i rozrywkową, po czym powiązać na każdorazowo naszą rodzimą kinematografię z permanentnym marazmem. Delegaci obecni na trzecim Kongresie Prawa i Sprawiedliwości wybrali Jarosława Kaczyńskiego na kolejną kadencję szefa partii. Poparło go 999 głosujących, 51 było przeciw, a 14 wstrzymało się od głosu.

Słuszne uznanie dla Jacka Rostowskiego


lokalny minister finansów, jaki w ostatnim czasie został znany za pośrednictwem diariusz Financial Times za najbardziej kompetentnego ekonomicznie ministra finansów UE, znów zaskakuje Unię.

Koszty zarządzania funduszem a zyski inwestorów


Wpływ, który na stopę zwrotu funduszu płaca za zarządzanie funduszem, jest poniekąd kilkakrotnie przekraczający od tego, który wywiera prowizja przy zakupie jednostek.

Amerykańskie banki organizują korektę cen złota


Grudniowe dane amerykańskiego nadzoru giełdowego sugerują, że rozmiar i głębia piątkowych spadków cen złota nie uprzedni przypadkowe. Istnieje spore ryzyko, że w najbliższych tygodniach czeka silna bonifikata kruszcu.

deszcz nie stanie poprzednio komisją hazardową


Ministra skarbu chcieli przesłuchać Zbigniew Wassermann i Beata Kempa. W głosowaniu poparł ich także Bartosz Arłukowicz (SLD). przeciw opowiedzieli się wszyscy członkowie komisji z ramienia PO, niemniej jednak Franciszek Stefaniuk (PSL) był nieobecny.

Poza organizacją wycieczek szkolnych do Warszawy, nasze biuro podróży organizuje również zielone szkoły. To znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu dla młodzieży. Zielone szkoły organizujemy w pakietach kilkudniowych. Mamy sprawdzone miejsca na organizację zielonych szkół - dając tym samym gwarancję, na udaną zabawę dla młodzieży szkolnej. Jeśli jednak nie szkoła nie dysponuje wystarczającym czasem na organizację zielonej szkoły, wówczas proponujemy tradycyjne wycieczki szkolne. Taka jednodniowa wycieczka szkolna do Warszawy to zawsze udany sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeśli uczniowie dysponują większą ilością czasu, wówczas proponujemy

tanie wycieczki szkolne

dwudniowe lub dłuższe. Jeśli szkoła zdecyduje się na taką właśnie wydłużoną wycieczkę szkolną, możemy zaproponować naprawdę szeroki wachlarz miejsc, do których można pojechać. Wycieczki szkolne kilkudniowe organizujemy nie tylko w Polsce, ale również w miejsca poza jej granicami. Tutaj najpopularniejszym celem wycieczek szkolnych jest Praga lub słowacka część górskich kurortów.

Anoreksja gospodarcza na Ukrainie


Tak można by określić tegoroczną sytuację w gospodarce ukraińskiej. Potwierdzają to jednoznacznie wyniki pierwszego półrocza i dostępne w części dane za trzy kwartały.

rachunek rozliczeniowy na siłę


Banki oczekują od klienta założenia konta z wpływami wynagrodzenia już nie lecz wciąż w sąsiedztwie udzielaniu kredytu mieszkaniowego czy gotówkowego.

Do krajowy wkroczą wojska amerykańskie


dzień dzisiejszy stopień usankcjonował SOFA, czyli umowę o warunkach działania armii amerykańskiej w Polsce.

Wybory - być może bez sztabów


Platforma Obywatelska myśli o tym, by zrezygnować z powołania formalnego sztabu wyborczego. Powodem są wyjątkowe okoliczności towarzyszące przyspieszonym wyborom.

Zatrzymano polskich przemytników kokainy


podług śledczych, sitwa rozprowadziła w Szwajcarii 50 kg kokainy o czarnorynkowej wartości mniej więcej 5,5 mln franków szwajcarskich (4 mln euro).

Amerykanie zamykają ambasadę


Władze Stanów Zjednoczonych podjęły decyzję o zamknięciu swojej ambasady w stolicy Jemenu, Sanie. Ma to bezpośredni sojusz z niedawną próbą zamachu na samolot lecący do USA.

Wspólna środek płatniczy w 2015 roku?


uczta euro w Polsce przypuszczalnie nastąpić w 2014 lub 2015 roku, zaś bieg wymiany podnieść przypadkiem około 4 złotych, zaznacza wiceprezes NBP Witold Koziński. Do mechanizmu ERM2 wejdziemy za nad dwa lata, zapewniał wiceprezes.

Konstytucja wg PO


Dziś odbędzie się spotkanie klubu PO w sprawie zmiany konstytucji. - Gdy zatwierdzi projekt, składamy go u marszałka Sejmu i w kilka tygodni powołujemy komisję konstytucyjną - powiedział Grzegorz Schetyna.

Adam Gierek wystartuje na prezydenta?


Tygodnik Wprost dowiedział się, że na nadchodzące wybory prezydenckie przymierze Pracy zdecydowała się obstawać za kandydaturą prof. Adama Gierka, syna Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR. stronnictwo uważa, że Gierek "na 90 procent" zgodzi się zanieść porcja w wyścigu o prezydencki fotel.

Zapożyczeni na złączka - na krawędzi


dobrobyt na kredyt właśnie się kończy - raty 0 proc. dopiero zaczną boleć. Domowe budżety zapożyczonych na styk, trzeszczą w szwach.

stopa bezrobocia wzrosła do 12,7 proc, sprzedaż niższa niż oczekiwano


Ekonomiści przewidywali, że będzie cokolwiek większa i sięgnie 12,8 proc. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku bezrobocie wyniosło 11,9 proc.

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.