David Lynch w Katowicach w ramach Festiwalu Ars Cameralis


6 listopada zaczął się Festiwal Ars Cameralis. celowo dla śląskiej publiczności do Katowic przyleci David Lynch. Będzie go można spotkać 25 listopada w katowickiej Galerii Rondo Sztuki.

rozmyślny początkowo na 21 marca koncert legendarnego kanadyjskiego pieśniarza i poety Leonarda Cohena w katowickim Spodku odbędzie się 4 października - poinformował organizator, katowicka agencja Paradam. Zaszły zmiany w programie Asymmetry Festival, awangardowej imprezie rozpoczynającej się w czwartek (29 kwietnia) we Wrocławiu. Patrick Tatopoulos zajmie się reżyserią thrillera "I, Frankenstein".Emmanuelle Seigner, piosenkarka i aktorka, żona Romana Polańskiego, która tylko wydała swoją pierwszą solową płytę "Dingue", przyznaje, że po trosze czuje się Polką. "Mój mąż jest Polakiem, moje dzieci mówią po polsku, ten brzeg jest mi wybitnie bliski" - powiedziała. 18 czerwca do kin trafi trzecia część kultowego cyklu "Toy Story" - w 3D i z nowymi bohaterami. Głosu jednej z bohaterek filmu udzieli Tamara Arciuch. Joss Stone przyznała, że ochoczo pali marihuanę i dziwi się, że nie jest legalna. Organizacje walczące z narkomanią są oburzone wywiadem, którego brytyjska wokalistka udzieliła magazynowi "Britain's Star".

Ikona Hollywood - Elizabeth Taylor jak jedna z pierwszych miała okazję dostrzec film "This Is It", mieszany z nagrań ostatnich prób koncertowych zmarłego w czerwcu Króla Pop - Michaela Jacksona.

Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda a triumfator Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwaj z ośmiu prezes rady ministrów tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris". Światło dzienne ujrzał trailer filmu "Zły porucznik" Wernera Herzoga.

Emmanuelle Seigner, aktorka i lepsza połowa Romana Polańskiego, która właśnie wydała swoją pierwszą solową płytę "Dingue", przyznaje, że "po trosze" czuje się Polką. "Mój mąż jest Polakiem, moje dzieci mówią po polsku, ten brzeżek jest mi niezwykle bliski" - powiedziała. Złotą Palmę, najważniejsze wyróżnienie na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, otrzymał w niedzielę, 23 maja, film "Uncle Boonmee who can recall his past lives" z Tajlandii w reżyserii Apichatponga Weerasethakula. To był dla Sandry Bullock krytyczny rok. W ciągu miesiąca odniosła największy zawodowy sukces i poniosła największą prywatną porażkę. chwilowo próbuje odbudować swoje życie.Już od 28 sierpnia na DVD nakładem Galapagos Films będą częstokroć pojawiały się kolejne części "Ben 10", przebojowego serialu kanału Cartoon Network. Fani The Strokes mogą mieć nadzieję. W przyszłym roku naprawdę powinniśmy doczekać się nowej płyty nowojorczyków. Już 4 stycznia, w poniedziałek, na antenie TVN zadebiutuje nowy serial - "Majka".

Punkowy polityk daje czadu


Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine "The Audacity of Hype", Alternative Tentacles

Filmy w Cannes wspierane za pośrednictwem UE


Aż 20 filmów, które zostały wybrane do tegorocznego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes wyprodukowano ze środków programu Unii Europejskiej MEDIA. Sześć z nich ubiegać się będzie o Złotą Palmę w głównym konkursie rozpoczętego w środę, 12 maja, festiwalu.

Sotigui Kouyate nie żyje


Laureat Srebrnego Niedźwiedzia w 2009 roku za rolę w filmie "London River" - malijski aktor Sotigui Kouyate nie żyje. Zmarł w Paryżu w wieku 74 lat.

przykry i niezwykły The Haunted


Taki ma być dziewiczy album filatelistyczny Szwedów z The Haunted, nad którym prace przed chwilą się rozpoczęły.

Born From Pain w Polsce


Holenderska, thrashcore'owa formacja Born From Pain wystąpi 20 listopada we wrocławskim klubie "Liverpool".

Reedycja albumu Kasi Kowalskiej


6 listopada ukaże się reedycja ostatniej płyty Kasi Kowalskiej, "Antepenultimate".

"Papież musi ustąpić!"


Kontrowersyjna irlandzka wokalistka Sinead O'Connor zażądała ustąpienia papieża Benedykta XVI.

Będzie musical o Spice Girls


Producentka filmu "Mamma Mia!" i twórca programu "American Idol" planują musical o Spice Girls. algorytm zatytułowany ma być "Viva Forever" - informuje "Variety".

Niech się zmierzy z rolą hetery


"Rzadko patrzy się na aktora na zasadzie przekory - wygląda na delikatną, niech się zmierzy z rolą hetery" - mówi Katarzyna Maciąg. "Dostaję głównie role silnych, bezwzględnych kobiet" - dodaje Anna Dereszowska. Czego tak faktycznie pragną młode aktorki, grające w nowej komedii "Randka w ciemno" ?

Igora Pudło z grupy Skalpel remiksuje Indigo Tree


Już dziś w Myspace premiera remiksu utworu "Swell" Indigo Tree, przygotowanego z wykorzystaniem Igora Pudło z grupy Skalpel.

Na czym polega Kinoterapia?


W sobotę, 27 marca, w warszawskim Kino.Lab rozpocznie się drugi porządek projektu: Kinoterapia. Spotkania między kadrami. To pierwsze z sześciu wydarzeń pod wspólnych hasłem - Związki.

Tłumy na spotkaniu z Gajosem


W wypełnionej do ostatniego miejsca sali kina Trevi w Rzymie odbyło się w niedzielę, 25 października,wieczorem spotkanie z Januszem Gajosem, zorganizowane w ramach wielkiego festiwalu kultury polskiej corso Polonia.

Ciągnie wilka do lasu...


Steven Tyler dał pierwszy wszechstronny listwa od kiedy udał się na odwyk w grudniu. Wydarzyło się to w barze karaoke.

Filmy, które pojawią się w Konkursie Głównym festiwalu w Gdyni


21 tytułów - w tym nowe filmy Doroty Kędzierzawskiej, Janusza Majewskiego i Jana Jakuba Kolskiego - będzie walczyć w Konkursie Głównym tegorocznego 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa od 24 do 29 maja.

Casablanka, wielkie sztuka filmowa i byli kochankowie, inaczej "Krakowskie premiery dokumentalne"


50. Krakowski festiwal filmowy w ramach jubileuszowej edycji, która odbędzie się w dniach 31 maja – 6 czerwca, zaprezentuje kolejną odsłonę cyklu "Krakowskie premiery dokumentalne".

W naszym sklepie z produktami do dezynfekcji salonów kosmetycznych znajdą Państwo takie produkty do dezynfekcji salonów kosmetycznych jak Velox Spray czy velodes gel. Nasz sklep MediSept od wielu lat sprzedaje produkty velodes gel w opakowaniach różnej wielkości. Od kieszonkowych żeli velodes gel mieszczących się w każdej kieszeni do dużych przemysłowych opakowań velodes gel przeznaczonych do dużych zakładów pracy. Jeśli potrzebujesz velodes gel w jednorazowych saszetkach to również znajdziesz takie w ofercie. Podobne wielkości opakowań są dostępne dla produktu velox spray, który znajdziesz w stałej atrakcyjnej ofercie naszego sklepu. Jeśli chcesz kupić podróżne opakowania
velox spray zapraszamy do kontaktu.